Ciri Eomund (EUNE)
: > [{quoted}](name=Johenson847,realm=EUNE,application-id=xkHPa6iV,discussion-id=kbMh6j9p,comment-id=00000000,timestamp=2019-02-09T11:09:06.517+0000) > > Jsem permanentně na levelu 0, protože si každej myslí že reportovat je zábava. KS = reported, jedna výtka k tomu jak někdo hraje = reported.. :D Už nikdy asi tu poctu nezískám, jsem zoufalej. > Takže to znamená že už to nikdy nezískám ? O_O Už ne, je možnost pokud si měl pouze chat restriction, došplhat k honor lvl 2 do 11.2.2019 (takže do pondělí). Pokud si ještě stále na lvl 0, tak už to nestihneš. Taky je důležitý vědět, že když tě někdo reportne, tak se ti honor lvl nesníží, ale pokud byl report validní (tj. pokud si byl toxický nebo negativní), tak se report počítá. Takže pokud chceš šplhat, nekoukej se na to že tě někdo reportuje, ale spíš se zamysli, proč to dělají.
Tak děkuju Vyslanče :( takže žádnej rámeček, žádnej skin :( to nemá cenu hnát se do goldu když se mi pak stane tohle :/ Měj hezký den, honor level 5, a hodně odměn ! :D
Ciri Eomund (EUNE)
: Jaká byla tvoje honor level na konci sezóny? Pokud si mel honor lvl pod 2, tak by jsi na odmeny nemel nárok.
Jsem permanentně na levelu 0, protože si každej myslí že reportovat je zábava. KS = reported, jedna výtka k tomu jak někdo hraje = reported.. :D Už nikdy asi tu poctu nezískám, jsem zoufalej. Takže to znamená že už to nikdy nezískám ? O_O
Komentáře Riotu
Vojenka (EUNE)
: To je dobře a doufám že už chápeš, jak moc flame je špatný. Respektuji lidi kteří se něco naučí a přestanou dělat tu věc která je špatná.
Nikdy nepochopím že je to špatné, vždy to tu bude a já s tím nic neudělám, jen jsem se nechal ovlivnit většinou, to je celé. Víc hlav víc ví, a když mě přehlasují, asi na tom něco bude.
: Nebo mít prostě správný movement. Nepotřebuješ ani ty stuny. Dnes jsem hrál proti D5 veigarovi, což je do platiny freelo, protože se to neumí hýbat, ale nebyl jsem schopnej ho zabít, protože měl prostě moc dobrej movement. A i z opačné strany, už to sice bude nějakej ten měsíc, ale vyhrál jsem proti Katě (nějakej plat 1 s 600k MP) linku s Kogmawem, protože vím, jak se pohybovat, aby mě netrefila. Když je feedlá je špatnej způsob uvažování, když je feedlá většina postav, vymaže tě jak nic.
Jestli jsi tak dobrý jak si o tobě myslím, pojďme si dát hru, horší to už být nemůže takže.. :D
Vojenka (EUNE)
: Zase jsi o krok přede mnou, ted jsem to chtěla napsat! :D
Co na to říct, už myslíte na stejné, zrozeni být spolu :D. Jinak, už se klidnim, takže buďte pyšný :P Ukamenovalo mě tolik lidí že se flame seru :D.
: >eště aby ne za Katarinu Tak ona teď nemá snad ani 49% WR a vůbec se nehraje (což překvapivě neznamená, že je op) Když seš dobrej, vycounteruješ ji snad s kýmkoliv. Asi je blbost ti říkat, aby sis to zkusil, ale tak jen věř tomu, že v dia+ elu je zatraceně těžký něco v té hře udělat.
:D je lehký jí counterovat, stačí jí stunnout na ultině, nebo když skočí na dýku a je dole. Ale když je feedla, ani nepostřehneš že tu ultinu dala :D
: Jo. O něčem takovým jsem tady taky dělal post. https://boards.eune.leagueoflegends.com/cs/c/obecna-diskuze/aXAZ3MrU-dalaau-uplakanej-post-o-tom-jak-jsou-rankedy-nefaor Ale taky tam mám 0/5/1 hru (sice to tak bylo na všech linkách, ale bylo)
Slušný, eště aby ne za Katarinu :D. Viděl jsem i mnohem horší level 7 yasui
: tak dik to ses teda hodnej aspon vidis ze to taky hned nepochopis na poprve a musis se jak rikas tolikrat hadat abis ses buvec dostal ktomu ze asi ne takze pak nehtej abi i ostatni kdis delaj neco spatne a ti jim reknez ze to maji delat jinak nepochopi hned a ttrva jim to docela dil
I když píšeš jak po mozkové obrně, máš pravdu. Padám {{summoner:6}}
: Však není, záleží co proti sobě potkáš a co hraješ. Když potkáš někoho, kdo je na tom stejně jak ty, nic zajímavého se konat nebude. Nebo když hraješ šampiona typu soraka, W,W,W,W,W,W, R,W,W,W,W,R... a přitom stojíš za spojencema vs Katarina, s kterou pořád něco castíš, musíš si dávat pozor na pořadí, cd a dodgovat u toho skillshoty, protože seš frontliner. Jak jsem říkal, teď jsem hrál proti D4 Riveně, co s ní měla 2000 odehranych her a přestože je to postava, která mě counteruje, byla 1/5 v 20 minutách. A fakt to nebyl někdo, kdo by umíral naschvál. Teď si představ, že tak mechanicky náročnou postavu by proti mě hrál někdo z nižšího ela, kdo ani nerozumí hře a byl by ještě k tomu "first time". By to ragequitnul v 6. minutě, protože by byl 0/4
Každý máme světlé momenty, o tom žádná kamaráde. Jsem jen rád že třeba u sebe tich světlých mám víc než tich špatných. Ty asi taky nebudeš nějakej mega feeder zdá se :D.
: ***
xD Za tohle kamaráde, za to tě ani nahlašovat nebudu, protože je to úsměvný. V tomhle jsem měl už tolik hádek s lidma jestli to správné je či ne, dostávám se k tomu že asi ne tak budu muset v tich hrách hold držet hubu a těšit se na ten report co jim dám. Jinak, doufám že budeš žít dlouho protože jestli se někdo v reálném životě o něčem baví, ty nebudeš souhlasit a zařveš na ně "Tak to seš teda pěknej kokot ty debile." tak to bych se divil kdyby ti neudělali z prdele sekanou :D.
: >je jedno jestli se učí champa nebo tak, snažením vyhraješ i když to hraješ poprvé Tak to vůbec. Možná když seš ten plat+ a vyhraješ přes znalost základů. Pokud se s odřenýma ušima dostaneš do goldu jako OTP a vezmeš něco nového, můžeš jít rovnou alt f4 a pomůže to týmu víc. Zrovna s tímhle mám fakt hodně zkušeností, kdy lidi vzali postavu, které vůbec nerozumí, nedej bože jejich primární role ani nebyla mid a ačkoli bych řekl, že se fakt snažili něco udělat, měli smrt každou minutu třicet. Ono když je ten nepřítel dobrej a pozná, že si nejseš jistej co máš dělat, dovolí si daleko víc. A znova. Když tě někdo reportne za něco, cos něudělal, nemůžeš za to dostat ban. Tady to nefunguje tak, že se počítaj reporty a když jich je třeba 20, dostaneš ban.
To není pravidlo, poprvé Lulu support v promu go G3, vyhrál jsem ho, to že jsem pak spadnul je věc druhá jo.. :D Ale jde to, vždycky to nějak jde, z toho co tady od všech čtu by se dal složit dobrý tým, tým který by asi nebyl tak špatný jako ty co potkávám :D. (6 her 0 výher) smutná realita, ale já jí dneska dám, i když si asi prodloužím den.
Unicornqua (EUNE)
: Tvoji spoluhráči jsou posuzování samostatně. Že se někdo zachoval špatně ti nedá právo se zachovat ještě hůř. Ve hře jsou kromě tebe čtyři další hráči. Pokud někdo hru sabotuje, trpí tím celý tým. A teď mi řekni. Není jeden feeder dost, ať už úmyslný nebo ne? Opravdu je nutné k tomu přidávat ještě flame? Tvoji spoluhráči jsou ve stejné situaci jako ty a rozhodli se ji neeskalovat. Ty ses rozhodl si vybít frustraci z jednoho člověka na celém týmu. Všichni se s takovými situacemi setkáváme. Všichni potkáváme feedery, flamery, nooby a podobné neřády. Ale je TVÉ rozhodnutí, jak se k tomu postavíš. Jestli se budeš snažit situaci zachránit a nebo to vyhrotíš a uděláš z celé hry ještě větší mizérii, aby se nikdo nesoustředil a všem byl výsledek nakonec ukradený. Je to hra. Hra má bavit. Lidi by se neměli bát hrát nové šampiony, oblíbené strategie nebo třeba i zkoušet něco nového, aby jim za to někdo náhodou nepopřál bolestivou smrt, kdyby to nevyšlo. Tak se hrál v OfA Talon. No bože. Do toho módu musíš jít s tím, že každý hráč chce něco hrát, něco vyzkoušet, a tvůj názor na to, co je vhodný pick, není nadřazený názoru všech ostatních. Pokud se ti podmínky módu nelíbí, není nic jednoduššího než nehrát a nebo si sehnat 4 kamarády, se kterými se na šampionovi domluvíte. Sám říkáš, že se ti nelíbilo, že tě flamili za nekonvenční build. Tak proč to obhajuješ?
Budu se snažit nepsat o chatu, odehraju si zbylých 19 her, a pak to bude muteall taktika :D. Říkám že se mi nelíbilo když mě flamili za build, protože to nic neznamená, je to jako bych někoho flamil za skin, taky to nic neznamená a když ten člověk nefeedí hru tak co ? Už tolikrát jsem třeba říkal někomu ať splitpushuje a ostatní budeme bojovat, vyšlo by to odlákali by jsme je a on by pushoval za jejich zády, nebo jsme měli barona, já říkal push mid, ale všichni na mě kašlali, i když jsem tam viděl okno na výhru. A poté jsou všichni naštvaní když třeba jako support vyváznu z bitvy živý, protože role supporta je asi jenom umírat. Nevím co dělat aby ti hráči byli v pohodě na lince, sem tam kill nevadí ale když nepřátelská protilinka bude 10/0 tak už to moc dobře dát nejde. Aby se všichni snažili, je jedno jestli se učí champa nebo tak, snažením vyhraješ i když to hraješ poprvé. A hlavně, aby se lidi nereportovali za to že se na sebe naštvou ve hře, dám příklad. Budeš ve hře dobrý, ale člověk se na tebe naštve tak ti to úmyslně kazí a pak tě nahlásí za to co jsi neudělal. Moc rád bych aby se to změnilo, ale musí to být takhle.
Unicornqua (EUNE)
: Jenže to se často velmi špatně rozlišuje. Samozřejmě jsou případy, kdy je zcela zjevné, že to ten člověk dělá úmylsně. Ale těch je naprosté minimum. Mnohem častěji se lidem v tu chvíli prostě nedaří a bez ohledu na to, jak moc na ně budeš řvát, tak v tu chvíli lépe hrát nedokážou. A čím víc budeš řvát, tím víc je rozhodíš a tím hůř budou hrát.
Špatně se to rozlišuje, o tom není sporu, ale když už se to konečně rozliší, měli by pykat. Asi to bude znít troufale ale 2/5 her mám lidi kteří umřou a píší "gg lose well, you will lose noobs" a podobné hovadiny, poněvadž se na někoho z týmu naštvou, tak mu nepřejou výhru žejo a pak to tak dopadá. Když zjistím že se jim daří v tom co chtějí, což je aby ostatní prohráli.
Vojenka (EUNE)
: Takže pro tebe je flame pořádku? Že je dobré nadávat na hráče? Máš nějaký soucit? PS: ten report byl zasloužený.
Já jsem z těch co umí flame přijmout, když jsem špatný ať si to vyžeru. Aspoň se příště budu snažit být lepší abych už nic takového prožívat nemusel, né že ostatní reportnu a nepoučím se protože mě se vlastně nic nestalo ba naopak, eště bych byl ublížený protože mě flamují. Každý na to máme jiný názor, jen kopice lidí zastávají ty ublížené.
: Odvolat se můžeš na supportu, ale pokud jsi na ně fakt byl zlej, nepomůže ti to. Odvolání je jen na neprávem udělený trest.
Škoda mno, ale ten trest je fakt velký. Hele zrovna teď se mi povedl pěkný kousek, byl jsem 7/2 volibear na topu, vyhrával jsem nad jaxem jak pán, ale pak našemu zedovi rupla cévka a začal dělat kraviny, prohra, jo potkávam pořád někoho takovýho je jedno jak dobrej sem, stejně prohraju.
Strigina (EUNE)
: Jestli jsi dostal 25 her, tak už jsi předtím měl omezení na 10 her, ne?
Nene, hraju po dlouhé době, svůj čas teď věnuji Warcraftu přijdu a bum, po pár hrách na 25 her, no mám co dohánět.
: Když mi **úmyslně** nafeedi hru, tak je na konci hry reportu a jdu dál. Tady jde o to, že když má někdo 3/10 a **nedaří se mu**, tak mu nadávat opravdu nebudu a ani ho reportovat nebudu.
Na ty co se jim nedaří kašlu, jde mi o ty co to dělají úmyslně.
Vojenka (EUNE)
: Už ten začátek mě odrovnal. > Celé dlouhé hry tým někoho viní a svádí na něj prohru, ale proč by měl být flame zakázaný ? Odvolání trestu za který se banuje opravdu neexistuje. Osoba měla skore 3/10, ale to neznamená že úmyslně úmíral. > navážel jsem se do něj právem ??? Flame je zakázaný, protože ruší celý team, psychicky štve team, je to zbytečný a štve to tvůj team...
Podívej kdyby je to tak štvalo, tak si mě mutnou a je klid po pěšině, ale né, oni mě nemutnou eště mě víc serou, a pak mě eště reportnou, úžasné. Rád jsem tě odrovnal.
LaCryCZ (EUNE)
: Pochop, že v té hře jsou další hráči, kteří za nic nemůžou a tím že rozjedeš hate, kazíš hru i jim. Vypadá to, že nebudeš zas tak blbej jako většina lidí co sem chodí brečet nad trestama, ale zkus se na to podívat z pohledu těchto hráčů.
Já se jen chtěl zeptat jestli je odvolání proti tomu trestu jako takovému, né jako odvolání že jsem nefalim, jo a hodně, ale 25 her mi přijde trochu moc když jsem nedostal ani upozornění nic + mi to strhlo všechny pocty takže třeba 50 honorů, ti strhne pár reportů, a to eště ani nemusí být pravdivé protože mě můžou reportit za vše, i když to neudělám žejo. Ale odvolání není, takže tak. Budu s tím hrát a žít a co vůbec... budu držet hubu :D
LaCryCZ (EUNE)
: Jde o to, že pokud hráče zahrnu nadávkami a začnu mu psát co má dělat, je mnohem menší šance, že to bude dělat než když ho poprosím.
Nikoho nadávkama nezahrnuju, když po někom něco chci řeknu mu to, ale kdo z nich mě poslouchá ? Nikdo, stejně jako já nikoho neposlouchám když se mě ptá na můj build, když to funguje tak co já s tím.
LaCryCZ (EUNE)
: Protože když stojíš a flamíš, nedáváš pozor na hru a nehraješ. Tudíž prakticky tu hru troliíš stejně jako dotyčný... Dále každýmu se občas hra nepovede, to není důvod k urážení. Kort když hraješ jen Aram a OfA. Takový jako ty by tuto hru hrát neměli... Ty lidi za to nemůžou že jim hra dá šampiona, kterého nikdy nehráli.
Tys to tu asi celé nečetl že ? Teď jsem hrál normálku, 0/17 thresh na boru, já byl garen 12/7 na topu, když threshovi lidi říkali "pls dont feed" tak on říkal že ne.. takový lidi mě jedou, a vy takovýhle lidi hájíte.
: Děláš, jako bys nebyl :P Jasně, jsou individua, co jdou afk, než aby feedili dál, ale někdy s tím prostě nic neuděláš, pokud hodláš normálně hrát dál.
Ale tak 17 smrtí je moc ne, to i když mám špatný hry tak třeba... nevim.. 9 smrtí a to je hodně špatný, ale 17 :/ To nemáš ani ty, nevím jak hraješ ale to se ti nemůže povést :D
: Až budeš mít ve hře někoho dobrého, tak těch 0/17 budeš ty. ;)
Jasně xD Protože já jsem určitě noob co to schválně kazí, a jenom si stěžuju na ty ostatní co to schválně kazí abych se zbavil konkurence :D Prober se, snažim se takže bych nikdy nedopustil abych byl 0/17.
: Wow, má 3/10 a nedaří se mu, pojďme mu okamžitě napsat, jak je to neschopný idiot! To je logika hráčů, co se neumí chovat. > Dostal jsem omezení chatu na 25 her za to, že jsem se do takových lidí navážel, a právem ! Ban na 25 her? Podle tohoto topicu bys sis zasloužil 14 denní ban.
To je hezké, mám hrozné chování že ? A co chování těch co to dělají schválně ? Co by jsi vzkázal jim ? Asi by jsi je taky neobjímal kdyby ti vzali čas, a eště ti prohráli hru.
Strigina (EUNE)
: Ano, to se občas stane, že se hra nevyvede. Nicméně kdybys tomu supportu začal ještě nadávat, asi by hrát lépe nezačal, že ano?
Kdo hrát lépe nechce, hrát lépe nebude :( Ale půjdu další hru a snad už tam nikdo takový nebude.
Strigina (EUNE)
: Pokud umírají schválně, reportnu je a jdu dál. To se ale stává tak v jedné hře ze 100. Většinou reportuju flamery. Pokud je někdo špatný, tak si maximálně tak nadávám pro sebe, ale neventiluju to do chatu Trávu? Já raději pivko.
https://imgur.com/a/huqnElK Šel jsem jednu hru s tím že budu sticha, nic jsem nenapsal za celou hru, a ejhle co se přihodilo. Já jsem top vyhrával, pushnul jsem jediný něco, a to věže až k inhi, ale nakonec je to jedno. Support na botu skončil 0/17 a já 12/7 :(. Proč nemůžu hrát s někým kdo je dobrý, jsem na topu, kazí se bot, jsem na botu, kazí se top... ty linky nejdál od sebe :( :D Hodil by se support main jako ty :P Né tyhle napodobeniny.
Strigina (EUNE)
: >Flamímty co si to zaslouží (jsou špatní, hází svou vinu na někoho jiného a umírají nadále) Už jen tenhle přístup je špatně a pokud ho brzy nezměníš, můžeš se s účtem zakrátko rozloučit nadobro.
A co děláš ty ? Jseš spokojená s tim že ti ostatní hráči můžou podříznout větev, nebo je reportuješ, hulíš trávu ? Jak se s tám vypořádáváš ?
: Ale lolko je neuvěřitelně náročná hra na naučení a pořád se mění. To není CSGO, kde se naučíš pár dobrých pozic, jak která zbraň střílí a pak je to víceméně jen o reakcích. Jsou Bronze hráči špatní? No ano, proto jsou v bronzu, ale kdo drtí bronze hráče v jejich hrách? Lidi ze silveru. Takže lidi ze silveru jsou dobří? Ne, ti to zase nedávají proti lidem z goldu atd.. Pro mě je platina odpad, ale pro bronze a spoustu silver hráčů je to sen, kterého nikdy nedosáhnou. Nemáš nic jako špatné hráče. Jsou jen horší než někdo jiný. Když zabanuješ všechny špatné, z těch co teď jsou průměrní se stanou noví špatní a ten tvůj proces se může opakovat. Teď v poslední hře na rankedu jsem proti sobě měl Rivenu s milionem MP z Dia 5 a taky zaintila. A je špatná? No, věřím, že těch 90% hráčů co jsou v goldu a níž vymaže, že ani nebudou vědět jak, takže není. Ale přesto zaintila, protože potkala někoho lepšího.
To si říkám taky, že já z goldu bych si určitě vyndal nějakého diamanta.. ale tak to není, lidé v bronzu si to né všichni zaslouží, S5 chudák co věří v dobrý tým dostává odpad, a proto dropne do bronzu, a nezaslouží si to.
Strigina (EUNE)
: A proč by ne? Já jsem support main, řekla bych, že celkem dobrý, ale když jsem se učila hrát na midu, kidně jsem podobné skóre měla taky, aniž bych to dělala naschvál. Protože když si soupeř vzal třeba první 2-3 killy, pak pobral něco na botu, nebyl problém mě divnout pod věží a s klidem odejít. Ani jednou jsem neumřela naschvál. Nebo když jsem jednou musela jít adc. Možná jsem neměla 3/10, ale měla jsem asi 4cs za minutu a menší dmg jak support. Taky ne naschvál. >Zakázat by se měli ti, co to dělají hru za hrou, a TI pak nutí (i psychicky stabilní jedince) být naštvaný a né ti vyprovokovaní. Pokud to dělají naschvál, budou zakázaní i oni. Zrovna před pár dny tu jeden takový brečel. Pokud to naschvál nedělají, není nejmenší důvod banovat někoho za to, že hraje špatně. To by tu hru pak nehrál nikdo. >Také se mi celkem líbí že lidé říkají "Its normal, not ranked", když někdo něco hraje, tak asi hraje pro výhru, né protože je mu to vlastně úplně volné a nezajímá ho to. Snažit se to chce v každé hře, né jen v rankedkách "It's normal" většinou znamená, že lidi zkouší nové championy, linky, role nebo třeba buildy a podle toho to může vypadat. Rozčilovat se v takových hrách, že člověk netryhardí svého maina s meta buildem je úplně mimo. Rozčilovat se v OfA, který je dokonce myšlený jako zábavný mód, kde každý může hrát jak se mu zlíbí, je ještě horší.
Problém jsou ti co to dělají naschvál, je mi jednou jestli někdo umře tady protože na něj šli 5v1, je jasné že to nejde dát, nějaké situace pochopím, ale když ti lidi chodí midem, říkají free mid a eště mají špatné scóre, je to dávno vím ale před měsícem caithlyn na midu, 0/20. A mrzí mě že takovým hráčům se nic neděje, dostanou postih ty co si na ně stěžují, v další hře to samé. Jak říkám, když jsou lucky situace nebo tak tak to pochopím když to v té hře vidím, ale když to někdo dělá schválně, není mu pomoci. Aby jsi mě pochopila správně, nechci tu být za hajzla co flamí všechny, to rozhodně ne. Flamímty co si to zaslouží (jsou špatní, hází svou vinu na někoho jiného a umírají nadále) né ty u kterých vidím snahu ale prostě to nejde z nějakých důvodů na oko jasných.
Skaland (EUNE)
: Proč bys mu vůbec měl říkat že je špatný? Pomůže to něčemu? Myslíš že to neví, když má skore 3/10? Můžeš mu doporučit co dělat, ale tím že mu řekneš, že je špatný akorát shodíš jeho morálku a bude špatný dál. Proč bys někomu měl říkat že je Polák? Ano potkáš spoustu špatných Poláků, protože jsme na east serveru, kde mají Poláci jedno z největších zastoupení, tudíž potkáš spoustu špatných, ale i spoustu dobrých.... Btw. Češi jsou na tom úplně stejně, jen jich prostě není tolik
Polák mu říkám protože to je, samozřejmě nikomu nebudu přisuzovat národnost která není :D. A Čechu je méně, proto nejsou tolik vidět. Mimochodem tito 3/10, se nezlepší, nepoučí, buď dostanou potaháno nebo eště víc nasekaných smrtí.
: A co jiného by je mělo zajímat? Co tě opravňuje si svoji naštvanost lěčít urážením ostatních? Nic.
To je pravda, co jiného by je mělo zajímat, Riot by radši měl plnou hru těch co neumí hrát, co feedí a co tu hru kazí ostatním, než hru plnou lidí co hrát umí, a ty špatní je štvou. Jestli to takhle půjde dál půjdeš do hry a dopadne to 4vs50 na killy, protože dobří hráči vymizí, a zůstanou tu ti které si Riot snaží chránit před flamem.
Strigina (EUNE)
: Ne, odvolání na trest za flame, který navíc přiznáváš, skutečně neexistuje. Flame snižuje šanci na výhru, odvádí pozornost týmu a nepomáhá nikomu snad kromě soupeře. 3/10 opravdu nemusí znamenat, že to dotyčný dělá naschvál. Může se učit novou postavu, novou roli, chytnout o třídu lepšího soupeře, counter...cokoli. Ve většině případů takový člověk ví, že hraje špatně a poslední, co potřebuje, je flamer, který mu to otlouká o hlavu dokola a dokola. Žádné "navážel jsem se do něj právem" opravdu neexistuje, takovému člověku máte jako tým maximálně tak pomoct minimalizovat škody. A proč je flame zakázaný? Jednoduše proto, že na něj není nikdo zvědavý. Ruší nejenom toho, na koho je mířený, ale celý tým. Opravdu když člověk přijde večer z práce a chce si odpočinout u pár her, poslední, co chce číst, jsou nadávky psychicky nestabilních jedinců. Doporučuji se další hry ovládat trochu víc a snažit se nahnat 2. úroveň poct, bez té nedostaneš ani odměny za sezónu. P.S. Talon potřebuje skill, ale Draven ne? Ten byl dobrej.
kdyby to bylo 3/10 za týden, je mi to fuk, ale když to je každou hru, tak už mi to leze na nervy. Né v každé hře se sejde tým který si sedne chápu, ale řekni mi jedno, kdyby ten hráč byl dobrý a jen se třeba učil nebo tuto, myslíš že by získal 10 smrtí ? Někdo kdo má v hlavě víc než vlašskej ořech umře párkrát a vykašle se na to, tihle hráči furt chodí, furt umírají, a furt je to něčí vina, žádný gank, blbý support, žádné ss, counter... v dněsní době se vymluví na všechno. Zakázat by se měli ti, co to dělají hru za hrou, a TI pak nutí (i psychicky stabilní jedince) být naštvaný a né ti vyprovokovaní. Nikdo není zvědavý na to že, biť se hráč může snažit sebevíc, tým ho strhne silou medvědí. Také se mi celkem líbí že lidé říkají "Its normal, not ranked", když někdo něco hraje, tak asi hraje pro výhru, né protože je mu to vlastně úplně volné a nezajímá ho to. Snažit se to chce v každé hře, né jen v rankedkách (o to smutnější je že feedeři jsou i v těch ranked" :D. Tak všechno k tomu, ale díky za objasnění.
: A jak chceš asi detekovat, že to dělá úmyslně? Her se každej den odehraje snad stovky tisíc a podívat se na každou fakt nejde. Ani tím ,že by ses díval je na hry, kde se udělá report by se to moc neomezilo, protože jsou pořád lidi jako ty, kteří si řeknou omg, 0/2 v 10. minutě!! A už hází report za feed. Každej prostě není tak dobrej. Chytne counterpick, ještě k tomu nemá třeba naučenou postavu atd. On si to třeba zaslouží, ale ti další 3 spojenci ne. Jednak když nějakej spoluhráč začne jinýmu nadávat, okamžitě ho mutuju, protože to fakt číst nehodlám, pak ten druhej když mu na to odpoví (jakože tak v 95% ano), mutuju ho taky a navíc se soustředí na psaní místo na hru, což mu ani vám jako týmu fakt nepomůže. A když se takhle do sebe naváží třeba top a jng, můžu přijít o podstatné info, protože ho neuvidím, neb jsem si je mutnul. Srát všechny 4 spojence, protože 1 nehraje podle tvých představ prostě není worth.
Draven, dáš si Q a jen autoattackama zabiješ a tanka, Talon musí skákat, dávat ultinu když je potřeba, stackuje si debuff aby dal bonusové krvácení, věř mi že Talon toho potřebuje daleko více než Draven. I report házím jedině když ten 0/2 je na konci hry 2/14/4 a eště říká že to kurvim já. Je to těžké odhalit trolly a ty kterým se nedaří, ale když je hráč dobrej tak neskončí s milionem smrtí, chcípne párkrát a pak se na to vykašle, né jako většina že furt chodí, furt umírá, furt si stěžuje a nic z toho.
RyPr (EUNE)
: běž si zahrát dotu ti rusové kteří sou podle tebe špatní by si s tebe udělali párátko na zuby
rusové jsou 1) premade, takže tě rozkopou protože to spolu umějí 2) jsou lucky a povede se jim dobrá hra (v hodně málo případech) 3) podvádějí Jelikož jsem hráč World of Warcraftu, v kostce, je tam 10v10 mód, a co by jsi čekal, rusové vyhrávají protože složí 10 lidí a my, kteří tam jsme náhodně vhozeni jistě prohrajeme.
Unicornqua (EUNE)
: Pokud sem dáš výpis ze své nápravné karty, můžeme ti vypíchnout, co přesně jsi řekl špatného a proč je to nepřijatelné.
Posle všeho nepřijatelné je říkat že (buildoval jsem atack speed) můj build nezničil top, na topu byly 2 hráči, a podělali si to oni, a stejně to sváděli na můj bot a build. Dále, jsem se v oné hře stežoval že někdo picknul Talona do one for all, říkal jsem že Talon potřebuje skilly, kdyby vzali Dravena nebo Yiho, nestalo by se to, ti jsou lehcí. A na konec, když jeden z nás měl killy a chlubil se tím že má 20/10 když už všichni měli plné buildy, takže ty peníze za killy neznamenají nic, prosil o honory tak jsem mu řekl že prosí jak nějaká ludra na ulici. 1/3 proč dostat zákaz na 25 her, logické ne ? Je to zkrátka divné, nikoho nezajímá proč jsem psal co jsem psal, nikoho nezajímá jak se chovali moji spoluhráči a jestli mi NÁHODOU nedávali důvod k tomu být naštvaný, všechny jen zajímá můj chat a to jak byl špatný.
Cuty (EUNE)
: Čo presne znamena zakaz chatu? To clovek nemôzr ani pisat ani citat chat? Pingovať takto postihnuty hrac môze? Za ake prehresky môzem dostat taky zakaz?
Za reporty od blbů co si musí něco dokazovat. Máš omezené zprávy za zápas, žádný /all chat, a číst může.. a mohužel může vidět i svoje spoluhráče co mu prohrávají hru.
mondycz (EUNE)
: 1) Flamení ještě nikdy žádnou hru nevyhrálo. Pokud má někdo 3/10, pomůžeš mu tím, že za ním skočiš na linku, zabijete feednutého soupeře a získáte peněžní odměnu. Ale rozhodně ne flamováním. Člověk, co má 3/10, nepotřebuje tvůj flame k tomu, aby si uvědomil, že se mu nedaří. Věř tomu, on to ví i bez toho. Nebo si vážně myslíš, že potřebuje nadávky v chatu k tomu, aby se chytil za nos a řekl si: "Aha, umírat je špatné"? 2) Člověk co má 3/10, to nedělá schválně. Prostě se mu nedaří nebo je protivník výrazně lepší. Nechápu tvou snahu ho "trestat" za to samé, co ty se snažíš udělat svému soupeři. Nebo myslíš, že když tobě se podaří 10/3, je to proto, že **ty jsi dobrý**, ale když má někdo z tvého týmu 3/10, tak to **dělá schválně**? 3) Flamováním a jiným toxickým chováním "trestáš" nejen daného hráče, ale i celý zbytek týmu a potažmo sebe. Lidi tráví víc času sledováním chatu a psaním, soustředění na zápas se drolí a prohra je opět o kousek blíž. 4) I ve hře je člověk za chyby trestán. Říká se tomu "prohra". 5) Neexistuje žádné "navážel jsem se do nich právem". Existuje jen "navážel jsem se do nich a byl jsem za to systémem právem potrestán". 6) Ne, proti tomuto rozhodnutí žádné odvolání není. A dej si pozor, tresty postupně eskalují, a pokud svůj přístup nezměníš, může to vyústit až v permaban. Ber to jako dobrou radu.
Problém je že když mu řeknu že je špatný, tak všichni hned report a co si to dovoluju u to říct, mám na to plné právo mu říct co si myslím. Je to jako to samé že jsem jednu hru řekl špatnému hráči že je polák takže je to v pohodě, hned se naštval a řekl že jsem rasista protože nemám rád poláky, a je obecně známo že poláci / rusové nejsou z nejlepších. Fakt nechápu jak někdo může kazit hru, na konci si eště stěžovat a já, kterej se snažil ale nedokázal to udržet kvůli ostatním eště dostanu postih, je to fakt divné. Kdybych s Riotem měl co k dočinění velmi rád bych jim objasnil všechno co jsem jednotlivým hráčům napsal, škoda že to tahle nefunguje, nemůžu obhájit svůj záměr a dostanu trest aniž by se mě někdo ptal.
Komentáře Riotu
Komentáře Riotu

Johenson847

95. úroveň (EUNE)
hlasů celkem
Vytvořit diskuzi