Supp (EUNE)
: > Pozerám na misiu a kde je napísane reward pending. Tak ja že fajn, počkám. Čakám asi 10 minút a tokeny nikde. Pozriem misiu a tam už bolo že to môžem **opakovať znova o 19h**. To znamená, že sa ti odmena pridala na účet a misiu môžeš opakovať znovu o 19 hodín. Čo je na tom nesprávne? Zajtra si zapíš koľko máš tokenov pred hraním, sprav misiu a neskôr si over, že sa ti tokeny navýšili.
Ide o to že som nedostal reward za misiu. Obrátil som sa na support a povedali že tokeny sedia tak očividne som dostal tokeny hneď po hre ale nič mi to nenapísalo a tie misie sú nejaké spomalené (ako celý client). Jedna sa asi o nejaký vizuálny bug.
Komentáře Riotu
: Opravte si to sakra...
Mám taktiež podobný problém. FPS som si lockol na 60 a stále to skáče medzi 57-60 a ping mi narastie z 29 na 300 behom sekundy každých 30 sekúnd.
Macher125 (EUNE)
: Problém s pingom
Používam wifi lebo nemám inú možnosť.
Komentáře Riotu
Komentáře Riotu
YourSh4dow (EUNE)
: Bundle nejspíš bude o to bych se nebál. Sleva na balíčky/bundly bývá 20-30% Co se dostupnosti týče tipuju tak 14 dní až měsíc. Pak pouze přes hextech nebo v průběhu nějakého dalšího e-sports eventu.
No snáď to nebude presne tie 2 týždne čo budem preč. :D Ďakujem za rozumnú odpoveď.
Komentáře Riotu
Komentáře Riotu
YourSh4dow (EUNE)
: Ode dneška by měl být aplikován hotfix. Teď masterka funguje pouze proti šampionům.
Až na to že tá masterka nefungovala ani proti champom.
Komentáře Riotu
Unicornqua (EUNE)
: Uvažuje se o možnosti dřívějšího surrenderu, pokud se někdo celou hru nepřipojí. Cokoli jiného bylo už milionkrát navrženo a milionkrát prodiskutováno, ale ještě nikdo nepřišel s tím, jak zabránit zneužití.
Čo keď sa niekto nepripojí rovno do hry alebo je neaktívny hneď na začiatku hry keď to je ešte 0:0? Nevidím dôvod prečo by to niekto robil keď nevie čo sa bude diať. A čo hráči ktorý prehrajú keď je problém so serverom ( myslím keď sa tie problémy začnú vyskytovať že im nestihnete dať loss prevented ). Vrátite im tie stratené LP? Odpoveď bude asi nie. Alebo čo hráči napadnutý DropHackom? Tím to tiež nebudete asi kompenzovať.
Kharjo (EUNE)
: Ver mi, je to stále ľahko zneužitelné, aj keby si dal ten "čas", v TR by sa jeden dohodol, že pôjde afk a ostatní to podržia tých 20 min a stratia len 5 LP.. To isté by sa dalo urobiť aj v SoloQ. Proste by to nefungovalo. ;)
A čo keď je niekto neaktívny hneď na začiatku hry? Myslíš si, že vedia že prehrajú keď je to 0:0? V druhej minúte hry mi dvaja hráči išli afk. Alebo keď sa hráč vôbec nepripojí do hry. Myslíš si že pôjdu 2 premade a budú sa dohadovať aby jeden hneď išiel afk? Jednak by mali malú šancu na výhru a nemohli by to tak robiť stále. Veď keby sa to opakovalo tak by im mohli bannuť účty. Prípadne pri takýchto hrách kontrolovať chat či sa náhodou nedohodli. A pochybujem že tým ktorý by to videl že hru nemá šancu vyhrať by to udržal 20min. Začnite rozmýšľať ako to ide a nie len hovoriť že to by nefungovalo. Rozmýšľajte nad podmienkami tak aby sa to nedalo zneužiť.
Kharjo (EUNE)
: Ľahko zneužiteľné. ;) Ľudia by začali chodievať AFK, lebo by videli, že už to prehrali a tak nestratia toľko LP.
To mi je jasné ale na to má byť ten čas keď je tvoj spoluhráč neaktívny. Myslíš si že je človek taký veštec že vie napr 20min dopredu či vyhrá alebo prehrá? Ja som mal teraz 30min hru 3v5 od začiatku hry. Darilo sa nám ale nebola šanca to vyhrať. Keby sme mali aspoň ešte jedného bola by to pravdepodobne výhra.
Komentáře Riotu
: koukni se na ten link a hned poznáš že je to podvod
Videl si ten link vôbec?
Unicornqua (EUNE)
: Tyhle stránky nejsou nikdy pravé. Vždycky z toho kouká pokus o ukradení účtu.
Myslel som si to. Niečo mi na tej stránke chýbalo a preto som sa spýtal aj kvôli ostatným. Aj som si hovoril že to dali dosť neskoro. :D Ale inač ako nápad to nebol zlý. Možno by to chcelo spraviť niečo ako bolo s pool party. Chcem sa spýtať. Kontroluje Riot takéto podobné stránky a snaží sa ich zrušiť?
KrPa (EUNE)
: ***
Ja som s tím zmierený. Ja sa len pýtam v záujme toho že to na Fb každý spamuje.
: Pár otázek
1. Nie, nemôžeš dostať ban lebo tá hra sa zruší. Ban dostaneš iba vtedy ak ťa niekto reporte alebo si nejak porušil pravidlá. Mal by si pred banom vždy dostať upozornenie. 2. Áno dostaneš. Samozrejme tie vlastnosti kde máš napísane UNIQUE Passiv sa nebudú počítať. 3. Na to neviem odpoveď ale asi záleží na tom ako máš nastaveného clienta. Ak máš češtinu tak píš česky. Ale dôvod nie je povinné písať.
Komentáře Riotu

Macher125

187. úroveň (EUNE)
hlasů celkem
Vytvořit diskuzi