LaCrySK (EUNE)
: To bude asi tým že môžeš dostať len 4 debny a potom musíš počkať týždeň aby ​​si mohol dostať ďalšiu bedňu. Ja som s tým mal taky problém pretože keď začne sezóna každý by chcel hneď na svojich 120 šampiónov bedňu aby mal skinov ako chlpov na zadku ale tak to proste nefunguje pretože tie bedne si naraz nahráš maximálne 4 a potom musíš týždeň čakať. No tak je to ochrana od Riot že jo aby si hráči nenahrabali moc skinov zadarmo že pretože za ten rok ich ani tých 140 nahrať nemôžeš pretože po týždni ti to vyjde len na nejakých 50 ale ono to S taky nepadá každú hru takže zase sa nervovať s tým že už treba november a ešte ti chýba 40 bedien by bolo akurát demotivujúci ale to jedno s za týždeň už sa dá celkom aj stíhať keď treba hráš s kamarátom alebo tak.
{{sticker:slayer-pantheon-thumbs}}
Supp (EUNE)
: Ahoj, sám som takýto trest nedostal, ale podľa toho, čo je napísané na podpore[¹](https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/cs/articles/115008474148#tresty-a-uzamčení-odměn-0-7), sa tvoj Honor level uzamkol. To znamená, že nebudeš dostávať žiadne body na postup Honoru a ani odmeny k magitechnickej výrobe. > * **V obou případech (Honor 0 a Honor 1) se ti postup v systému poct uzamkne**, tvůj účet tak nebude moci získávat odměny pro magitechnickou výrobu. > * **Na ukazateli úrovně poct zobrazené na tvém profilu se objeví zámek.** Nebudeš tedy získávat body potřebné pro postup na vyšší úroveň a ani dostávat žádné odměny. --- Odomknúť by sa mal po niekoľkých hrách - ak tvoj účet ostane bez nevhodného chovania. Našiel som prípady, kedy si ho hráči odomkli do 4 dní od ukončenia banu, ale môže to trvať aj dlhšie - záleží to na počtu hier, v ktorých nebudeš oprávnene nahlásená. > * K opětovnému odemčení dojde až nějakou dobu po vypršení trestu, jestliže projevíš známky nápravy. > * Zámku se zbavíš příkladným chováním během zápasů. Jakmile se ti úroveň poct znovu odemkne, pošleme ti příslušné oznámení. {{sticker:sg-lulu}} Odporúčam ti vypnúť aj nepriateľský aj tímový chat. Ak ťa niekto zaslúžene nahlási, tak môžeš dostať na účet trvalý ban. **Z reportov od hráčov si ale nemusíš nič robiť, ak sú neopdstatnené - tie nemajú na tvoj účet žiadny vplyv.** Polemizovať s inými hráčmi by ti teda nemuselo prospieť, skús sa tomu vyhnúť. Veľa štastia ;)
Děkuju {{sticker:sg-ahri-2}}
Ciri Eomund (EUNE)
: Ano, je to spojené s tím banem. Prozatím máš získávání truhel uzamčené dokud systém neuvidí, že si se "dostatečně napravila". Není k tomu uveden žádný specifický počet her, takže prostě jen hrát a hrát dokud se to zas neobnoví ;) GL&HF
Když s mi znovu odemkl honor a tak, budu nyní už dostávat bedny?
Komentáře Riotu

MissPeragon

82. úroveň (EUNE)
hlasů celkem
Vytvořit diskuzi