Θα γίνει κάτι επιτέλους με τέτοια άτομα ;;;

Χαίρεται σε όλους. Έχω μία απορία. Πριν απο λίγο Έπαιξα ένα RANK GAME και είχα έναν συμπαίκτη - Έλληνα κιόλας - με το όνομα "[DELETED]" ο οποίος όχι μόνο τρολλαρε το παιχνίδι μας έκανε και block σε εμάς για να χάσουμε. Πως ; έπαιζε με την Ανίβια και όποτε πηγαίναμε να πάρουμε kill έναν αντίπαλο μας έβαζε τον παγωμένο τοίχο και μας εμπόδιζε... και όταν πηγαίναμε πίσω για να υποχωρήσουμε μας έβαζε το τοίχος για να μας μπλοκάρει. Το αποτέλεσμα ... ακόμα και έτσι .. με δυσκολία το πήραν το παιχνίδι οι αντίπαλοι... δηλαδή εάν έπαιζε κανονικά το παιχνίδι το είχαμε για την πλάκα μας. Όταν τον ρώτησα γιατί το κάνει αυτό μου είπε πως δεν υπάρχει κάποιος λόγος... το κάνει για πλάκα ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ... Μπήκα λοιπόν στο ιστορικό του και είδα : 20 παιχνίδια ήττα. Όλα... ΜΑ ΟΛΑ είναι με την Ανίβια. {{champion:34}} και δεν έχει κανέναν άλλον παίκτη που να παίζει... Και πιστέψτε με ... δεν είναι απλά κακός παίκτης... και για όποιον θέλει να το διαπιστώσει το όνομά του και πάλι είναι : "THX Begotten" Η ερώτησή μου είναι η εξής. Υπάρχει κάποιος που να βλέπει αυτά τα άτομα ή έτσι απλά θα φάει κάποιο ban για 20 λεπτά και θα (μπιιιιιιιιιπ) το παιχνίδι και άλλων συμπαικτών μας... και μπορεί και το επόμενο το δικό σας... ;;; Εγώ έκανα μία αναφορά - Report γιαυτό το άτομο... αλλά πιστεύω πως σε λίγο θα το ξαναδώ... και μία ακόμα ερώτηση. Υπάρχει καμμία σελίδα με τα ονόματα αυτών των παικτών;. Έτσι να αναφέρονται για να ξέρουμε και εμείς με τι έχουμε να κάνουμε. Σας ευχαριστώ και συγνώμη για την γλώσσα μου,... αλλά με τρολλ ... #$%@#$^@#$^ (πολλά μπιπ) ... με τέτοιους παίκτες... προσπαθώ να κρατάω την ψυχραιμία μου.
Μοιραστείτε
Αναφορά ως:
Προσβλητικό Σπαμ Παρενόχληση Λάθος Φόρουμ
Άκυρο