Σας παρακαλω RIOT αναιρεστε το ban

Υποστήριξη Παικτών | Riot Games
"name":"Θέματα με τη σύνδεση","id":115001242867,"description":"Πρόσβαση και σύνδεση στο λογαριασμό.","sections":[{"name":"Εσφαλμένο όνομα χρήστη ή κωδικός πρόσβασης","id":115002164688},{"name":"Σφάλματα κατά τη σύνδεση στην εφαρμογή","id":115002164728},{"name":"Σύνδεση στους ιστότοπους του League of Legends","id":115002165807}]},{"name":"Διαχείριση λογαριασμού","id":115001239828,"description":"Πώς μπορείτε να τροποποιήσετε, να ανακτήσετε ή να βρείτε τα στοιχεία του λογαριασμού σας.","sections":[{"name":"Τροποποίηση του λογαριασμού σας","id":115002165587}]},{"name":"Προστασία του λογαριασμού σας","id":115001239908,"description":"Συμβουλές και κόλπα για να μην χάσετε
Εισιτήριο #32441591 {{sticker:zombie-nunu-tears}} {{sticker:cass-cry}} {{sticker:sg-soraka}} {{item:3070}} {{summoner:3}} {{champion:131}} Γνωριζω πως αυτο που εκανα δεν ηταν σωστο. Γνωριζω πως οι υπολοιποι συμπαικτες μου δεν εφταιγαν σε κατι. Αλλα η Ριβεν στο παιχνιδι εκεινο με εκανε να νοιωσω πολυ ασχημα στο Champion Sellect, εκανε μπαν το Καζιξ που ειχε διαλλεξει ο φιλος μου να παιξει και ο λογος ηταν επι λεξη ''Low elo players are bad with khazix and i want to to win this game''. Καταλαβαινω πως η αντιδραση μου δεν ηταν σωστη, αλλα πρωτα απολα μας ειπε αυτο μετα ειπε οτι ο ιδιος ειναι Μαστερ Τιερ στο EUNE και οτι εμεις ειμαστε ολοι πολυ low για αυτον. Δεν εχω ξανα φερθει ποτε ασχημα σε κανεναν στο παιχνιδι, δεν βριζω συμπαικτες οι αντιπαλους και δεν κανω intentional feeding ΠΟΤΕ. Θεωρω πολυ αδικο να φαω τοσο μεγαλο πεναλτι 14 ημερων !!! Ειναι αδικια μεγαλη ! Ειμαι σιγουρη πως ολοι συνεχιζουν την ζωη τους κανονικα και περνανε στο επομενο παιχνιδι, εγω ομως εφαγα 14 μερες μπαν για καποιον που με εκανε να νοιωσω σκουπιδι κι εγω και οι συμπαικτες μου. Ειναι αδικια και δεν συμφωνω καθολου με τοσο αδικο πεναλτι. Φανταζομαι πως η απαντηση σας θα ειναι αυτοματοποιημενη (bot) και / ή πως αν το διαβασει κανονικος ανθρωπος θα νομιζει οτι ειμαι toxic player. Αλλα δεν ειμαι. Και μπορειτε να το ελεγξετε αυτο. Αν ομως πραγματικα μπορειτε να δωσετε βαση σε οσα σας ειπα σας πρακαλω αναιρεστε το μπαν στο λογαριασμο μου. Σας υποσχομαι οτι δεν θα ασχοληθω πλεον με κανενα απο αυτους τους συμπαικτες, παρολο που εκεινος μου μιλησε ασχημα, θα τους κανω απλα mute και θα παιζω κανονικα. Συγνωμη. Ελπιζω να ασχοληθειτε με το αιτημα μου. 14 μερες ειναι μεγαλο αδικο, ειδικα για ατομο που δινει πολλα λεφτα στο λογαριασμο του και δεν βριζει ποτε ουτε κανει intentional feeding. Ελεγξτε τα τελευταια 1000 παιχνιδια μου και παραπανω... Ποτε ΟΥΔΕΠΟΤΕ φερθηκα ασχημα, ακομα κι οταν μου φερθηκαν εμενα. Ειναι αδικια μεγαλη.
Μοιραστείτε
Αναφορά ως:
Προσβλητικό Σπαμ Παρενόχληση Λάθος Φόρουμ
Άκυρο