: Ρε παιδια γιατι ολοι ζητανε αυτο το phone verification?? Αν γινει ποτε κατι τετοιο θα πρεπει να μην ειναι υποχρεωτικο δηλαδη οποιος θελει να το κανει... Αν ειναι για την ταχα μου ασφαλεια του προφιλ, οι κλοπες των προφιλ οφειλονται κατα 90% σε links που υποσχονται δωρεαν RP και skins, κατα 5% σε λινκς που στελνουν διαφοροι φιλοι στο chat και το υπολοιπο απο προσωπικους φιλους ή συγγενεις που μαντευουν τον κωδικο σου και μαθαινουν με καποιο τροπο το username σου πχ μετα απο επισκεψη στο σπιτι σου... Βασικα παρα phone verification θα ηταν καλυτερα και πιο χρησιμο αν υπηρχε κανα iq test... Οσοι χανουν τον account τους επειδη κανουν κλικ σε τετοια λινκς καλο θα ηταν η Riot να τους δινει ενα permaban μηπως επιτελους σ αυτη την κοινοτητα παραμεινουν τα σοβαρα ατομα... ............................................................................................................. Για το δευτερο που λες, ειναι θεμα προβληματικης κοινοτητας...Παντως μου χει συμβει αρκετες φορες να τσακωνονται στα draft και στα ranked που παλι ειναι draft για το lane και τελικα αυτος που ηταν πχ adc να pickαρει Darius και να λεει εγω ειμαι top και οτι θελετε καντε ή ο top να pickαρει support και τετοια...Αν απενεργοποιηθει το chat για να μην βριζονται, θα pickαρουν οπου να ναι και θα σου λενε φιλε σορρι δεν μπορω να παιξω τοπ και δεν μπορουσα να το πω και επελεξα support και θα σκοτωνονται στο game ή θα χετε 2 supports ή 2 top ή 2 mid ή 3 jglers...Οτι και να κανει η Riot τιποτα δεν γινεται... ....................................................................................................................... Για το τριτο, εχουν τον σερβερ του PBE εκει που ειναι οι καλυτεροι τους πελατες σ οτι αφορα την αγορα RP...Παλια οταν ρωτησα για τον PBE μου ειχαν πει οτι οι καλυτεροι πελατες της Riot ειναι οι NA και γι αυτο ο συγκεκριμενος σερβερ ειναι εκειπανω, επειδη δεν χανουν χρηματα εκει...Αν εβγαζαν εναν EU-Asian server και δεν ειχαμε τοσο ψηλα ms θα παιζαμε στον PBE και δεν θα χρησιμοποιουσαμε το κανονικο μας account...Και θα εχανε χρηματα η Riot.. Οπως και να χει PBE = Δοκιμαζω skins πριν κυκλοφορησουν και αν μ αρεσουν τα αγοραζω στο κανονικο μου προφιλ...Δεν ειναι για να παιζουμε συνεχεια...
Nai simfono mazi sou,alla kai palh afou to exoun sto PBE giati na mhn to exoun kai sto kanoniko,giauto to eipa h tha kanoun kati h oxi Sry gia ta ellhnika mou ligo emeina ellada kai meta metakomisa se allh xora.
σχόλια από Rioter

Whitedeath654

ΕΠΙΠΕΔΟ 20 (EUNE)
Συνολικά Upvotes
Δημιουργία συζήτησης