sexist turkey server employees banned me 2 weeks on lol and boards to cover their mistakes.

eng short version : i got 2 weeks ban due to cursing and harrasment... they sent me chatlog.. it didnt contain any cursing... i opened a ticket and answer came they said it was a wrong matches chatlog and sent me another 1 it didnt contain any cursing neither. and what it contains is the proof of your employees are sexist... if my wife was playing the game it was ok but me as a man they said its 2 weeks ban. all i said was and the other team called me first is to "talk like a woman" and i answered them "u dont talk like a woman than" and i didnt get any other punishment before or any headsup or chatban or anything before this ... and when i try to post this on forum on leagues page... moderator deleted it than i posted it again and i got 24 hour ban for it... the 2 chatlogs contains nothing for a ban .. and my chat filter is always on also... and at the first match i even muted the opposing party cuz they were cursing to me and they inted and did toxic things.. second 1 is even better... they called me u are talking like a woman.. and i told em they are talking like a woman... and i got a 2 week ban... this is harrasment to all women... this is sexist.... after this happened i did sent a mail to Nicolo Laurent via facebook and i am trying to make this not go away.... tr server employees doing their best to avoid me or reply me so i am trying this board... im sure someone will read this and do the right thing.... below its the turkish version of what happened in detail.... Merhaba arkadaslar, Size basimdan gecen bir olayi anlatmak ve paylasmak isterim. Ayrica sizden yorum bekliyorum ... Konu: 2 hafta ban Içerik: gecen gece lol oynarken bir baktim 2 hafta ban yemisim ve bunu oyun basi ekraninda yedim yeni oto dodge atmis da oldum gitti lp ler yine yani ... bana yollanan chatlog icerigi ve oyun su sekilde: oyunda mf ve annie preleri var ve mf bilerek beslerken annie ona yardim ediyor... biz kalan 3 kisi ki ben supportum oyunu cevirmeye calisiyoruz ... bana ana avrat küfr ediliyor ve ben ikisini de muteluyorum... chatlogda agir hakaret olayi olarak itlik yapma demisim size asagida yolluyoum chatlog u . ayrica benim chat filtremin yillardir acik oldugunu .. daha önce hic uyari yemedigimi ban yemedigimi de göz önünde bulundurun... Pre-Game Support Kennen: heal ?= In-Game Support Kennen: mf kardes .. Support Kennen: stin yersen hemen harcama skilleri Support Kennen: rünleri bitsin o k? Support Kennen: hook yeme ? Support Kennen: hook yeme ? Support Kennen: ben bu salagi ömuteladim Support Kennen: hook yiyip yiyip spam atiyor Support Kennen: allahim ya Support Kennen: brand e ulti atsana Support Kennen: rep toxic adc ltf Support Kennen: bilerek yaptigini gördünüz Support Kennen: o bilerek geldi kardesim oraya Support Kennen: siz belli ki presiniz Support Kennen: mf ile Support Kennen: toxic ikili Support Kennen: seni de mute Support Kennen: bak bota inyo Support Kennen: baron war Support Kennen: seni görücekler Support Kennen: baron gitcek Support Kennen: fiora kardes Support Kennen: arkanda gezcem hep Support Kennen: ayrilmayak Support Kennen: bak bak preler Support Kennen: preler belli ki Support Kennen: ama insan diiler Support Kennen: ögretmemis kimse ahlak fln Support Kennen: o nasi bisi ya? Support Kennen: nsi yani ? Support Kennen: nasi öldüm ben Support Kennen: kanama da %30 can var Support Kennen: top iteok Support Kennen: baron gider Support Kennen: bottan inhi alsalar bari Support Kennen: ama kafa yoktur onlarda Support Kennen: gitsin ölsünler baronda onun yerine Support Kennen: ehuehuehu Support Kennen: rep artik Support Kennen: simdi saglam vurcam ist Support Kennen: saklanarak Support Kennen: kaybetcez boyle Support Kennen: backdoor lazim Support Kennen: gg Support Kennen: rep toxic ikili ltf Support Kennen: it gibi geziyorlar haritada .. it it Support Kennen: ya biz bu iki iti bosverek onlar ölürken oyunu bitirek Support Kennen: baska türlü olmayacak Support Kennen: ama oyun bitti sanirsam Post-Game Support Kennen: REP LTF Support Kennen: mf annie simdi haritada it gibi geziyorlar ve biz bu iki iti bosverelim birakin ölsünler zaten feedliyorlar onlar feedlerken biz oyunu bitirmeye calisalim dedim diye 2 hafta ban ..... sunu da unutmamak lazim bana annie ve mf den ana baci allah vs hakaretler de geliyor oyun boyu ve muteluyorum.... e tabii ki bunun üzerinde bende hemen ticket atiyorum ... cvp 3 gün sonra geliyor ve ne diyor biliyormusunuz ... BIR YANLISLIK OLMUS BIZ SIZE YANLIS MACIN CHATLOGU GELMIS ASIL MAC SON MACIN DIYOR VE ONUN CHATLOGU GELIYOR... gelen log asagida : [4:24] [All] Support Kennen (Kennen): görcez bakalim [8:44] [All] Support Kennen (Kennen): ne o sustunuz [9:05] [All] Support Kennen (Kennen): bastan konusmasaydin o zaman kari gibi :)S [9:50] Support Kennen (Kennen): ah 6 yi r ye veremedim [9:51] Support Kennen (Kennen): adam vururken [13:32] [All] Support Kennen (Kennen): ehuehuehu [14:44] Support Kennen (Kennen): udy kudurmustur simdiye [15:49] Support Kennen (Kennen): buradaydim ben [15:56] Support Kennen (Kennen): yanina nasi gelem oradan [20:18] Support Kennen (Kennen): base ataydin keske bro [22:19] Support Kennen (Kennen): gj nasus [22:25] Support Kennen (Kennen): o rünler is yapmis walla [22:28] Support Kennen (Kennen): hic beklemiyordum [25:06] Support Kennen (Kennen): ez 2 misiniz pe siz ? [27:15] Support Kennen (Kennen): seni gördüm daldim ben nasus [27:18] Support Kennen (Kennen): dedim penta gelyor [27:39] Support Kennen (Kennen): ez pre lazimsa gelrim yanina sup iyisin [28:16] Support Kennen (Kennen): görmedi ha [30:40] [All] Support Kennen (Kennen): yaw kari gibi yapmayin ama simdi bu chatlogu anlatmak gerekirse... oyun basliyor ben kennen support almisim .. karsida duo var ve soraka support var... ben oyun basinda kötü baslayip bir kere öldügümde karsi taraf bana saldiriyor hemem diyorlar kennen sup mu olur ... ben 2 dakka sonra onlari öldürüyorum ve ne oldu sustunuz diyorum sonra sustunuz lafina cevaplari BIZ KARI GIBI KONUSMAYIZ SENIN GIBI.... ok bende o zaman bastan konusmasaydiniz kari gibi diyorum dakka 30 olyor ve agliyorlar biz kazaniyoruz diye bende yaw kari gibi yapmayin ama yaziyorum .... simdi ben 36 yasinda evli bir adamim.. karimi kari diye cagiririm. rtürk de kari kelimesi küfr diil ... kari gibi konusmak diye bir terim var ... arayin google yapin görün.. ayrica benim karimda bu oyunu oynuyor benim hesabimdan... simdi irkci sexist olmanin bi olayi yok ... kari gibi konusmayi hakaret saymak demek tüm kadinlara hakaret etmek demektir ayrica... simdi it gibi kosmak var.. kari gibi konusmak var.. sakiz cignemek var... tamam hos laflar diil bunlar ama hakarettte diil ki ilk bana soylenen lafi tekrarlamisim ben sadece.... ok hatam var diyelim kari gibi konusma dememeliydim diyelim ok .... peki bunun uyarisi var... chat bani var.. 8 yildir oyundayim daha uyari yememisken ... karsi taraf bana kari demis ona cvp vermisken bu 2 hafta ceza ne demek ? ?? siz de biliyorsunuz ki gündüz oyuna girin .. 20 dakkada 10 kere anamiz... 10 kere allah.. 20 kere o.c. gibi 100 lerce küfr atiliyor ve ceza yenmiyor.. yense bile cok nadirken .. bunun uyarisi varken .. chat bani varken .. bana yapilan adil mi ?? ayrica karim oynuyor olsaydi ... karima kari gibi konusma deselerdi ve karim da siz de konusmayin kari gibi deseydi... ve 2 hafta ban alsaydi .. simdi bu tüm kadinlara hakaret diil mi .. esitlige aykiri diil mi ... irkcilik sexistlik hakarete cok onem verdigini söyleyen riot kendisi sexist davranmiyor mu ? ? ? yorumlarinizi bekliyorum.... bu arada iki macin da tekrari var bende.... ve eminim riot da da .. ayrica zaten yok o deilmis buymus demek de sacma diil mi? .. bi chatlog gelyor hakaret yok ikinci gelyor hakaret yok ? .. 3. bekliyorum artik : )... hepmizin kendimizden gecip ana avrat girdigimiz maclar oluyor arklar ... anlayisla bile karisiliyoruz bazen... ama itlik yapmaktir... kari gibi konusmaktir ki iki loglun maci da ben hakliyken karsi taraf hataliyken ... bu cezanin boyle verilmesini anlayamiyorum .... im banned from lol and forums .. because of your sexist employees in tr hope this helps
Share
Report as:
Offensive Spam Harassment Incorrect Board
Cancel