"Wspólne Granie" - Mikołajki 2015 (zapisy)

*Jak co roku, 6 grudnia obchodzi się Mikołajki. Zanim to jednak nastąpi - nasz święty musi się dobrze przygotować. Mimo lat doświadczenia w zawodzie nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Tak też było ubiegłej nocy, gdy Mikołaj Gragas mnie przedwcześnie odwiedził. Pytając co sprowadza go w moje skromne progi odparł, że potrzebuje pomocy. Owej nocy przelatując swoimi saniami nad Freljordem dostrzegł, że traci prezenty, które przygotował dla mieszkańców Runeterry. Tłumacząc swój pośpiech, poprosił mnie o odnalezienie zgub i jak tradycja nakazuje - wręczenie ich grzecznym dzieciom i nie tylko.* http://vignette2.wikia.nocookie.net/leagueoflegends/images/f/f5/Rakelstake.png --- Przywoływacze! Jako polski wolontariat League of Legends pragniemy Was zaprosić do wspólnej rozgrywki na Howling Abyss. Każdy unikatowy gracz wybrany do rozgrywki otrzyma mały podarunek w postaci 290 RP. # Kiedy odbędzie się wydarzenie? • 6 grudnia 2015 • Godziny popołudniowe/wieczorne • Więcej szczegółów już wkrótce! # Jak zagrać? • Zapisy odbywają się poprzez wyraźne okazanie chęci w formie komentarza w tym wątku. Można zgłosić tylko siebie. • Zapisy trwają do środy 2 grudnia 2015 włącznie. **Termin zakończenia zapisów może ulec zmianie!** ---
Podziel się
Zgłoś jako:
Wulgarne Spam Nękanie Niewłaściwe Forum
anuluj