Bug ultimate Urgota oraz zapytanie o system hunoru

Cześć Każdy z was chyba się już przekonał jak irytująca bywa gra przeciwko największym bohaterom wszelakiej maści Karyn i Sebixów czyli Riven i Yasuo. W ostatnim czasie Szlifuje Urgota i miałem NIEprzyjemność zagrać przeciwko Riven, walka początkowo była dosyć wyrównana (nie dochodziło do sytuacji gdzie byłem w stanie ją ubić z zachowanym prawie całym HP, początek wygrywałem na pograniczu śmierci) do pewnego momentu, a mianowicie w po kilku ultimate'ach jakie Riven otrzymała zauważyła że podczas castowania drugiej części mojej super umiejętności "egzekucji" może użyć własnego Ultimate'a co prawie za każdym razem kończyło się zabójstwem dla niej. Według tego co powiedziała prezenterka w "prezentacji bohatera" przerwanie jego super umiejętności jak próba jej uniknięcia jest NIEMOŻLIWA (z wyjątkiem kiedy ktoś inny mnie w tym samym momencie zabije) ostatnia łatka również nie wspominała że R Urgota dostało zmiany pod tym kątem . Jest to Bug czy może nie wspomniany przez Riot efekt ?? Na zakończenie chciałem podpytać o system honoru. Obecnie mam 4 poziom i prawie zawsze dostawałem co najmniej 2 fragmenty klucza lecz w ostatnich tygodniach jest już tylko 1 .. czy zostałem jak kolwiek ukarany czy może liczba fragmentów jest zupełnie randomowa i nawet na poziomie 4 można otrzymywać tylko 1 fragment ? z góry dziękuje za odpowiedzi =) P.S. W sprawie R Urgota , dziś zauważyłem że to samo dzieje sie w przypadku gravesa.
Podziel się
Zgłoś jako:
Wulgarne Spam Nękanie Niewłaściwe Forum
anuluj