Exelent113 (EUNE)
: Lol zabiera całą pamięć ram
Chłopie ta gra się rozwija (graficznie) wymaga coraz mocniejszego kompa wiem coś o tym bo jeszcze rok temu miałem starego peceta z 4gb ramu i dwujajowcem na pokładzie i dotego gpu 1gb teraz jak se zainwestowałem w kompa 1,6k to lol wot gta 5 czy inne gierki idą płynnie polecam jak chcesz grać w gry (współczesne) to zainwestuj se w maszynę do tego bo nie da się grać (płynnie) w grę na 10-cio letnim sprzęcie. Pozdro dla kumatych{{sticker:zombie-brand-mindblown}}
Potworek486 (EUNE)
: Kogo Kupić?
jak nie grasz rankedów i umisz grać jasiem to go kupuj bulid prosty pod kryta pod dmg i buty pod atak speed flesha i podpalenie runy poszukaj na necie
: wydawanie hajsu na darmowa gre ktora jest w becie od %%%%a 9 lat xD
tak wydaje aby twórcy mieli za co nowe elementy dodawać bynajmiej tyle mogę zrobić inni by tylko na darmochę liczyli a za darmo to w ryja ciężko dostać :p
Komentarze Rioterów
Martaszek (EUNE)
: Where is my support?
hehe dobry tekst: -ani się obejrzałam, a mój support urządzał sobie imprezę na topie i nie zapowiadało się, żeby miał wrócić{{sticker:slayer-pantheon-thumbs}} p.s. pozdrawiam i życzę dobrego supporta na przyszłość {{sticker:zombie-brand-mindblown}}
: 8.6?
nowy patch nowe dodatkowe błędy w grze{{sticker:zombie-brand-facepalm}}
Komentarze Rioterów
Fronndes (EUNE)
: halo wie ktoś co się dzieje
Problem w tym że chyba na razie póki co nikt :p
FaaJffUss (EUNE)
: Co sie dzieje bo nie moge tryhardowac? :(:(:({{champion:142}}
kupiłem se tą zoe ok 2tyg temu i chciałem se nią zagrać czwarty raz ale coś nie pykło mi zagranie :(
Amadek1313 (EUNE)
: Coś jest nie tak....
teraz wgl klient nie chce odpalić oho to se nie pogram nocki eh....
Komentarze Rioterów
: Godzina osądu raiot games nadchodzi przyjmijcie boga do serca powiadam wam.
eh..... kolejny dzieciak który pewnie dostał bana za afka lub za trollowanie gry i teraz będzie wyzywał wszystkich na forum bo co złego to nie on tylko reszta innych osób. Pozdrawiam. {{sticker:vlad-salute}}
Katamaro (EUNE)
: Nie widzę pingu/fpsów w prawym górnym rogu po ostanich updatach, jak włączyć?
Ctrl+F lub pobierz se msi afterburner za darmo z neta skonfiguruj se go tak aby tylko pokazywał fps w grze lub jak chcesz jednocześnie może ci pokazywać temperaturę GPU jak i CPU i reszty podzespołów (kwestia kto co lubi) {{sticker:zombie-brand-clap}}
: Gracze Yasuo
ja powiem tak: dobrze zbudowany {{champion:11}} i ten niby popularny{{champion:157}} wymięka przed nim {{sticker:sg-kiko}}
kc nami (EUNE)
: Chcesz spędzić to popołudnie w miłym towarzystwie? ♥
SzymBek (EUNE)
: Czarny ekran podczas ładowania gry POMOCY!!!!!
kup se lepszego peceta i problem z głowy {{sticker:zombie-brand-mindblown}}
Komentarze Rioterów
Kitsune San (EUNE)
: [Temat zbiorczy] Problemy z klientem 27/09/2017 - Zbierzmy informacje.
WKLEJ.ORG 27.09.2017 godzina 22:57 http://www.wklej.org/hash/3f8364fe8e8/
MaLiaNa (EUNE)
: problemy lola
Komentarze Rioterów
Komentarze Rioterów
Komentarze Rioterów
szarum (EUNE)
: Ile GB ma lol.. Co za aktualizację
ja mam neta z orange w abonamencie jest w nim router bezprzewodowo-przewodowy obsługujący internet lte płacę te 75 zł zł za niego ale nie narzekam gra mi się pobiera (cała czyli 9 GB) ok.10-15 min a w grze ping mam w granicach 39-48 max 51. także krótko i bez urazy mówiąc: gó*no płacisz gó*no masz ;) bo internet za 20,30,czy nawet te 40 zł (mobilny) to jest g__no a nie internet. Moim zdaniem szkoda kasy i polecam abyś jak masz możliwość to wzioł/eła se neta albo kablowego najlepiej z tp lub cyfrowego polsatu lub jak jesteś w zasięgu światłowodu to polecam orange światłowód. {{sticker:galio-happy}} Pozdrawiam{{sticker:galio-happy}}
Morizet (EUNE)
: Oczywiście, że nie zostanie ukarana. Przecież system reportowania jest tylko dla ozdoby, nie wiedziałeś o tym? {{sticker:poppy-wink}} ######~~itsajoke~~
{{sticker:zombie-brand-mindblown}}
Komentarze Rioterów
Amadek1313 (EUNE)
: coś nie tak jest z grą
yyy.... jaki problem z połączeniem internetu co ten lol wymyśla? gdybym miał problem z netem to bym wgl nie otworzył np. strony google
Amadek1313 (EUNE)
albo i nie znowu to samo wtf
Amadek1313 (EUNE)
dobra chwilowo działa jacyś hakerzy się włamują na serwery lola chyba ;p
Komentarze Rioterów
Xaander (EUNE)
: To powiedz mi jaki masz sprzęt, bo aż wierzyć mi się nie chce {{sticker:slayer-jinx-unamused}}
obudowa modecom step 2 ( na allegro jej jest bardzo mało sztuk czasem potrafi nie być wgl) płyta główna asus M5A78L-M LX procesor amd athlon 2 x2 260 (3.2GHZ a w trybie turbo 3,8GHZ) grafika asus radeon hd 6850 (1GB) Ram 1 kostka ddr3 o taktowaniu 1333MHZ GoodRam 4GB zasilacz modecom profesional 550W dysk WD Blue 500GB takie rzeczy dzis na allegro idzie wy haczyć za 650-700 zł max ja kupiłem całość za 863zł w styczniu tego roku oczywiście kupywałem osobno każdą część i samemu to składałem
Komentarze Rioterów
Xaander (EUNE)
: Przepraszam, ale zupełnie się nie zgadzam -- za 900 zł to najwyżej na średnich polecisz. Do OW/CS:GO musisz dołożyć trochę kasy.
przeciw ja mam kompa za 850 zł i lece na najwyższych ustawieniach w lolu i osiągam 120-160 fps w grze a w cs i overwatch to co nie powiem bo nie przepadam za grami tego typu
Komentarze Rioterów
Archanioł (EUNE)
: [Zbiorczy Temat] Nie można się zalogować
Yyyy dziś grałem 1h temu bez problemu a teraz nie idzie się zalogować RIOT co jest?
Arkaηgel (EUNE)
: **na średnio-niskich ci pójdzie przy stabilnych 30 fps i wyłączonych cieniach...** --------------------- to jest gra na directx 9... nie wiedźmin...
no tak ale ta karta ma directx 11 i na średnio niskich to ja gram na zintegrowanej grafice która jest 5 krotnie gorsza od radeona 6850 jak się nie znasz na tym nie odpowiadaj bezsensownie ok?
Komentarze Rioterów
Komentarze Rioterów
Komentarze Rioterów
Arkaηgel (EUNE)
: Wyłącz animacje i muzykę podczas logowania... przyśpieszy tak ok 5s... sam mam wyłączone...
Komentarze Rioterów
Komentarze Rioterów
Civinix (EUNE)
: 19 kwietnia w srode
Komentarze Rioterów
Kitsune San (EUNE)
: Witaj. To po prostu zwykły głupi "łańcuszek". Nie ma możliwości, aby Riot dokładnie wiedział czy ktoś wysłał komuś wiadomości prywatne czy nie. Jedyną opcją na zdobycie darmowych RP są konkursy organizowane przez Riot lub wolontariuszy, lub prośba Wsparcia Gracza o jednorazowe otrzymanie małej ilości RP.
Witam dziękuję za pomoc :)
Komentarze Rioterów
: To nie jest błąd poszukaj po necie bo ja nie chce każdej zbłąkanej owieczce tłumaczyć od nowa tego samego po raz setny... Jak grasz ze znajomymi to możesz tak samo wybrać wszyscy jungle i będzie że 2 osoby idą jungle to nie jest bug...
okej nie znam gry aż tak dobrze dopiero rok gram i mogłem nie wiedzieć tego.
Komentarze Rioterów
: Łatwe boty są za trudne.
haha dobre p.s. tylko trochę cenzury by temu się przydało ;)
: Zmiana Yasuo
buff na yasuo hm... przyznam to by mu się przydało bo moim zdaniem też ma za mały zasięg ''q'' po użyciu. potwierdzam i jestem za a nawet i nie przeciw :P
Mocar14 (EUNE)
: Zacina przy wyborze postaci
korzystasz ze stare klienta i masz lagi Proste ;) aktualizuj sobie do nowego i problem z głowy... prędzej czy później i tak to będzie musowe :p Pozdrawiam!
Pokaż więcej

Amadek1313

Poziom 120 (EUNE)
Suma pozytywnych głosów
Stwórz Wątek