Stlate (EUNE)
: Permamentny ban
wyślij zapis z tekstem to można będzie ocenić
: Poszukiwana płeć piękna for fun
kolejny szuka dziewczyny w lolu (btw jak masz 69 w nicku to jest mała szansa że ktoś się zgłosi)
KRUK1999 (EUNE)
: Zed i talon
Zed miał buffy więc zaraz będą nerfy bo jest za mocny z tym skalowanie dmg z r a talon nie sądze by nerfili ale jest lepszy pod early trafiasz z w potem z close q auto ignite i nie ma ziomka na 3 lvlu lub 2. Ale zed ma większy kill potential w fightach bo może solo 5 zabić a talonem nie masz area dmg by oneshotwoać z 2 naraz.
Komentarze Rioterów
rizCon (EUNE)
: ***
Czy mógł/mogła byś teraz napisać to samo ale po polsku bo nie rozumiem?
Just Dampcu (EUNE)
: Szukam ludzi na turniej międzyszkolny TRÓJMIASTO !!!
XDD lol u mnie na Mazowszu czegoś takiego nie ma.
MUMlNEK (EUNE)
: cóż kara zasłużona a śmianie się z typa który ma g5 po placementach tylko i wyłącznie a ty Golda 3 (75 LP / 72W 67P ) jest dość nie na miejscu bym powiedział :) ta sama liga tyle że on potrzebował 10 gier a ty jak widać prawie 140 by być o 2 dywizje wyżej
Tylko że ja nie miał bym z tym problemu jakby ten nie zaczął mnie flejmić że mam wyższą dywizję a gram gorzej dodatkowo wraz z tym tarickiem zaczął mnie flejmić że nie pomagam im i to się trolling nazywa. Mimo iż to oni wbijali się w karthusa i lee sina lvl 3 i dziwili się że nie mogłem im pomóc bo myśleli że jak zrobie gragasem e flash q w ignite to ich dwóch zabije solo
Komentarze Rioterów
Kingabobo (EUNE)
: Relacje w Lolu
A co z caitlyn? Ale i tak szanuje za poświęcony czas na czytaniu lore. Jedyne historie jakie znam to viktora jayca ww galio i kleda no i swoich mainów lee sina renektona nasusa azira dravena siona ashe tryndamera yasuo riven ezreal.
: Nowy Skin do Shaco
A dobra wiem co to oglądałem ten film ale nie wiedziałem że tak sie po polsku nazywa nie wpadło mi do głowy (żadko oglądam filmy z polskim dubbingiem chyba że jest naprawdę dobry)
: Nowy Skin do Shaco
Co to za film "TO" nie znam się?
: Mid do turnieju NA TERAZ FAST
KRUK1999 (EUNE)
: Lepszy jungler
Master nie jest łatwy??? On wymaga umiejętności podejmowania decyzji ale ww to co innego ale na początek polecam prędzej xina lub olafa albo jak wolisz to może nawet jaxa ale ww chyba jest ok.
Komentarze Rioterów
Niko565 (EUNE)
: Jakim cudem mam braz 5
Ech jaka była twoja dywizja na 3v3 w poprzednim sezonie?
Mlecki (EUNE)
: Zamiana run
Cassio nie może kupić butów (pasywka)
FemorisS (EUNE)
: Spadki FPS
Istnieje szansa że w otworzyło ci się parę sterowników od karty graficznej naraz. Sprawdź w procesach a jak nie to widocznie karta nie wystarcza i aby nadal grać potrzeba nowego kompa lub laptopa kupić.
Komentarze Rioterów
Komentarze Rioterów
: Wpadliśmy na ten pomysł na/w (nigdy nie wiem) ekranie ładowania. Nie widziałem w tym problemu. Morganą bawię sie prawktycznie od kiedy zaczynałem grę... chyba wtedy 3 sezon był.... więc nie bałbym sie, nawet na soloQ, budować jej pod full AD, na topie. Po prostu jestem z nią zaznajomiony. Poza tym... sam zaznaczyłeś że nawet na zeda można grać z echo na pierwszy item, zależy od wygody... czy czuję nutkę hipokryzji? :v
Wypowiadasz się w sposób podobny do jednego znanego lecz nie lubianego youtubera. Zacznij jeszcze rzucać eufemizmami i będziesz prawie jak on.
: http://img.hopaj.pl/images/2/7/27b61344f74b70738bccc769ba7ebfbf.jpg Jeżeli naprawdę musisz wiedzieć, to założyłem się z kolegą z którym wcześniej grałem (MasterTheTrololo) że nie będe wracał do bazy i kupował itemków, chyba że się wywalę. 3 doran ringi kupiłem, bo na początku sie głupio wywaliłem, a same z siebie dają całkiem dobre statystyki. Możesz sprawdzić mój gold income. Porządne zakupy zrobiłem dopiero pod koniec rozgrywki.
Na rankedzie? xd to niezły challange na rankedziku 3v3 niektórzy tam też tryhardują
: Porównujesz naszą, kochaną, złotą ligę z bjergsenem? Poza tym... Nie widzisz prawda? Nigdzie nie napisałem że echo na jest złe. Chciałem zauważyć tylko że *każdy* build zależy od matchupu. Build zależy od przeciwnika i od sojusznika. Będziesz składał Echo lub GLP gdy będziesz na lini, przeciw zedowi? Chyba nie, bo to zależy od matchupu, prawda? To na kapustę mu mówisz, że tylko buty od tego zależą?
Ah ty jesteś jednym/ą z tych którym nie da się wytłumaczyć. Po prostu nie da się teraz z nimczym innym zacząć na veigarze (wyjątek zhonya jak przegrywasz ciągle lane i giniesz). I tak na marginesie TAK na zeda składasz GLP i bierzesz augumenta bo masz perma slowa na nim. No chyba że tak jak wcześniej pisałem przegrywasz. Ale i tak grając na takiego zeda możesz se złożyć echo jak ci wygodniej .
: http://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/09/anime-what-gif-7.gif Jezusie święty o_o mówisz mu że buty zależą od matchupu, a potem każesz mu składać echo na pierwszy item?
A dobra nvm piszę z osobą co składa 3 doran s ringi na morgane na tt i która nie grała praktycznie w tym patchu
: http://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/09/anime-what-gif-7.gif Jezusie święty o_o mówisz mu że buty zależą od matchupu, a potem każesz mu składać echo na pierwszy item?
wiesz że luden s echo jest teraz inne tak? napisałem że zależy od jego playstylu bjergsen np gra z luden's echo
Komentarze Rioterów
sigip231 (EUNE)
: Pomysł na Styl Wuju
Pytanko po co? Jeżeli mieli by robić ich 2 reworki to napewno by nie zmienili tylko ich many (styl wuju to styl walki a nie jakiś tam zastępca many). Powinni co najwyżej zmienić im umiejętności na inne podobne ale polegające na czymś zupełnie innym.
MadHat1234 (EUNE)
: Jaki build na veigara?
po co ci te Buty maga jak buty składa się zależnie od matchupu a tak to na pierwszy item lepiej jest {{item:3285}} albo {{item:3003}} lub {{item:3030}} zależy od twojego play stylu a dalej to różnie {{item:3089}} {{item:3157}} {{item:3001}} (co najwyżej to możesz na 1 item złożyć jeszcze)
Komentarze Rioterów
Komentarze Rioterów
Komentarze Rioterów
Komentarze Rioterów
Komentarze Rioterów
Komentarze Rioterów
Macruan (EUNE)
: > Po drugie nie nie zasponsorują twoich zawodów bo mogą być tak naprawde fałszywe. Po trzecie czy ty chcesz je w szkole użądzić a jeżeli tak to do dyrektora z taką sprawą jak fundowanie nagród za turniej. Polecam pierw się zapoznać z tym materiałem : https://www.youtube.com/watch?v=7i-9jCj0dws Przy okazji można się zapoznać jeszcze z tym : https://support.riotgames.com/hc/pl/articles/204503134-Najcz%C4%99%C5%9Bciej-zadawane-pytania-Platforma-Turniejowa-Riot-PTR- Riot oferuje darmowe NE Boosty i skina do ryze'a jak robisz pierwszy turniej, czyli dostajesz jakąś nagrodę.
Może to i jest nagroda i tak wiem o tym ale osobie która napisała ten wątek na forum chodziło o coś w stylu RP a nie triumph ryze lub Boosty do NE
Amiivia (EUNE)
: Zawody League of Legends
Po pierwsze z pytaniami do riotu to do riotu wyślij. Po drugie nie nie zasponsorują twoich zawodów bo mogą być tak naprawde fałszywe. Po trzecie czy ty chcesz je w szkole użądzić a jeżeli tak to do dyrektora z taką sprawą jak fundowanie nagród za turniej.
Komentarze Rioterów
MAGICDARKO (EUNE)
: Silver nie przejdzie ;P Staram się za%%%%scie grać :D
ale zawsze możesz wejść na discorda z czasem się rozrośnie i będziesz mógł znaleźć sobie jakiś team z twoimi dywizjami albo osobe do duo
MAGICDARKO (EUNE)
: Silver nie przejdzie ;P Staram się za%%%%scie grać :D
powiem tak z chęcią bym wziął cie pewnie do składu ale masz za niską dywizję i z s5 nie będziesz mógł grać z niskimi platynami
Komentarze Rioterów
MAGICDARKO (EUNE)
: SUPP i JG szukają teamu :)
Komentarze Rioterów
Elestrat (EUNE)
: Projekt postaci: Wejście Smoka, w Prawdzie Oświecony
Niestety przełamanie 4 ściany w takiej grze (w której historia jest bardzo ważna ) zaprzeczyło by wielu innym historiom i dodatkowo grać w lola w lolu?? Takie udane rzeczy to tylko w deadpoolu. jeszcze dodatkowo wejście smoka to nie imię prędzej tytuł
Recker2474 (EUNE)
: Corki czy Malzahar?
Corki dobry w lanin phasie , w kontrowaniu enemy adc i oneshotowaniu go i robieniu ap dmg z auto i balansowaniu dmg i roamowaniu. Malzahar dobry w laning phasie , w wyłapywaniu enemy i w split pushu i roamowaniu.
Komentarze Rioterów
: Poszukiwany Toplaner i Jungler Gold
Powtórze proszę zgłosić się na discordzie a NIE PISAĆ do mnie i marnować swój i mój czas.
Komentarze Rioterów
MarcinFKox (EUNE)
: pytanie
Bo kupowało się go na dominionie a teraz został bo można kupić go na assension.
Komentarze Rioterów
: Bardzo chętnie zagram soraką.
Pokaż więcej

krzysztof2003

Poziom 77 (EUNE)
Suma pozytywnych głosów
Stwórz Wątek