DolskiPL7 (EUNE)
: Makro
Bindujesz pod Np. L /all GG WP i to wszystko
: discord ssie pałe btw
YaboyIshere (EUNE)
: To na co robią tą ramkę dla skinu który kosztuję 1800RP do postaci którymi nikt nie gra bardzo proszę o zwrot mojej waluty VS
Lol...... Było doczytać. A dodatkowo garenem i darkiem dużo osób gra
EchoTriqqer (EUNE)
: Autofill na rankedach
MMR na op.gg nic nie znaczy. Bo w tym prawdziwym mmr liczy się twoje winratio. Masz 48 % winrate czyli nie ma bata żeby twoje mmr było teraz na poziomie twojej dywizji. Dodatkowo wywala ciebie na niskie silvery co jest kolejnym dowodem na to że twoje mmr nie jest na prawidłowym poziomie. A i nie wywala ciebie co 3 mecz na suppa/adc. Możesz po prostu zdogować jak nie umiesz ale jako gracz solo Q powinieneś mieć przynajmniej 1 champa na każdą linię której nie grasz (i to takiego który nie jest ciągle bannowany)
Komentarze Rioterów
marcinos123 (EUNE)
: Skin do mastera
Zależy. Dla mnie project/eternal sword mają najfajniejsze ruchy i aa ale cosmic blade ma fajne q i efekty dźwiękowe. Ja bym wybierał jednak Eternal Sword
ZamarłyNo (EUNE)
: Szukam graczki na bota :D
Xd jaki seksizm jak ja to w tej społeczności kocham.
: że duo czy,randomowo się spotkaliśmy?
Ozdarify (EUNE)
: Platynowa Duo Kolejeczka
Jeżeli nadal chcesz to duo to możesz zaprosić mnie i czasami pograć możemy. Main top/mid .
: Możesz dodać main mid/top(ale bardziej mid) niech cie mój nick nie zmyli potrafię grać innymi postaciami xd voice tez jest.
Grałem napewno kiedyś z tobą (tak mi się wydaje).
sofoxdfdogo (EUNE)
: Urf 2018
Ma być w następnym lub za 2 patche bo teraz na PBE jest.
: Szukani Ludzie na poziomie gold+ do grania w wakacje jakichs turnieji (szukani supp jg i top)
ProxurKoxur (EUNE)
: Ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi ?
Nie jest to legalne bo powinieneś to wysłać bezpośrednio do wsparcia riot. Chyba ktoś tu zapomniał o RODO?
: Szukam teamu TOP/MID/JG/SUPP/ADC
A ty żartujesz z tym że myślisz że ktoś się zgłosi? Tak? Nawet placementów nie masz rozegranych a przecież nikt z tb nie będzie na normalach tryhardował bo tam to nie ma sensu. Marnujesz innych czas.
Arios09 (EUNE)
: Nick
Nick : MainujeSiona997
Yakuza94 (EUNE)
: Błąd z itemkami.
Buga tego nie naprawisz. A i troche matmy jak masz 2,4 kgolda to nie kupisz ita za 2,6 k logiczne i łatwe :)
KRUK1999 (EUNE)
: Sprzedaż itemków
Jakie to były potki?
: Mój nick nie miał byc orginalny,on ma mi się podobać a nie wam xd
To po%%%%%a masz problem o jego nick btw niezły main yas z 53 % winrate
: Nick mówi sam za siebie x3 wyp...........
: YASUO
Odpowiedź na pytanie dlaczego ta postać nie jest nerfiona brzmi... Yasuo jest dosyć zbalansowany w stosunku do tego co robił w sezonie 7. Dodatkowo wymaga on od gracza wysokich umiejętności mechanicznych a nie samego makro.
Zampazinio (EUNE)
: Cześć jestem Michał, jestem ministrantem i mam 10lat ktoś zagra ze mną w gre?
: Dołączanie do poczekalni gracza.
Ta normalnie top/jg wybierać teraz riot dla cb specjalnie będzie. Jak szukasz toplanera lub junglera to patrzysz po profilach bo jak to niby ma wyglądać. I tak riot dostatecznie zwaliło system dopierania po przez dodanie wybierania pozycji a nie jak kiedyś gdy nawzajem ustalaliście linię w lobby. Przecież to zbyt dużo roboty by było aby taką durną rzecz dodać do gry (jak chcesz to napisz taką aplikację i zobacz że to nie takie łatwe )
: Bardzo warze pytanie dla mnie to jest!
Nie pobierasz plików na inny serwer bo to nie PBE ale pobierasz inną wersję językową. A i tak offtopic proszę polskiego języka naucz używać się nie mówię tutaj o warze zamiast ważne ale prędzej o kolejność wyrazów w zdaniu :)
emSixPL (EUNE)
: Wszystko na b.wysoką mam :/ A tobie w jaki sposób się wyświetla?
to może przez rozdzielczość albo sprawdź w ustawieniach geforce expirience
emSixPL (EUNE)
: https://imgur.com/a/1ysvbAO na zdjęciu z lee sinem jest mój wygląd a chodzi mi o ten drugi
może wyższe ustawienia graficzne :)
emSixPL (EUNE)
: Jakoś u niektórych to widziałem;) Ja mam tak, że jest wyświetlana na płasko zobacz sobie na internecie.
daj screena albo linka do tych 3d maestri
emSixPL (EUNE)
: Ikona Maestrii
Tak jakby jest to niemożliwe możesz już usunąć wpis ;)
kolobot (EUNE)
: Składał drużynę Gold+
Ja się zgłaszam na toplanera mam trochę wolnego czasu, discorda, i umiejętności.
Komentarze Rioterów
Obcy25 (EUNE)
: co jeszcze?
Tak realnie to chciał bym by riot w którymś patchu zupdatował stare modele postaci i umiejek typu cho, udyr, anivia, kassadin, nunu, amumu .
: Nowego, mniej toksycznego community...
WOW najinteligentniejszy helper LOL. Chciał bym by było to możliwe.
: Trudo dzięki za odp dla mnie ta gra to syf przez tyle lat widziałem gorsze rzeczy co barany pisały wydałem na te gre o wiele za dużo a później ktoś banuje sobie gościa a nie wie co ten 2 pisał. nie polecam gry syf nic więcej.
Ja mam 15 lat a ty swoim zachowaniem nie prezentujesz wieku jaki podałeś. Co tu się dziwić. Jako argument do flamienia dodajesz jego/jej wiek? Zastanów się nad swoim zachowaniem po co flejmić kogoś bo jest młodszy? Gra jest 12+ a dodatkowo PEGI nie stanowi Polskiego prawa więc nawet jakby miał 10 lat to ty nic z nim zrobić nie możesz :)
Pakura (EUNE)
: OTP Aurelion Sol
Powodem tego że mało osób gra aurelionem nie są trudne mechaniki (tak to by yasuo też żadko pickowany był) lecz to jak mało wpływa on na grę. Co prawda wymasterowany gracz na nim może czynić cuda ale osoba co od czasu do czasu nim gra nie poniesie gierki solo . Aurelion należy do champów którymi gra się w ogóle inaczej niż innymi (Mają oryginalne mechaniki które ciężko wykorzystać).
Mephobic (EUNE)
: Artystyczna Strone League Reborn - Lego
1. Tryndamere Teemo Soraka Lux Vayne Gp lee sin Sona Graves Karthus. 2. Nie wiem bo to w summer splicie było a ja go wtedy rzadko oglądałem bo akurat na wakacjach byłem.
Komentarze Rioterów
MaOoK (EUNE)
: Jayce czy Camille
Mainuj siona .............................................................. A z tych dwóch dużo lepsza jak dla mnie jest camilie ale zarazem jayce ma większą szansę na solo carry (ale trzeba go naprawdę wymasterować)
Obcy25 (EUNE)
: Full build
Możesz np. sprzedać butki i kupić coś innego (dobrze jakby też dawało troche prędkości ruchu jeżeli grasz łatwym do zabicia bohaterem). Albo możesz sprzedać przedmiot który nie jest zbyt dobry w późnej fazie gry i kupić coś lepszego.
Stlate (EUNE)
: Permamentny ban
wyślij zapis z tekstem to można będzie ocenić
: Poszukiwana płeć piękna for fun
kolejny szuka dziewczyny w lolu (btw jak masz 69 w nicku to jest mała szansa że ktoś się zgłosi)
KRUK1999 (EUNE)
: Zed i talon
Zed miał buffy więc zaraz będą nerfy bo jest za mocny z tym skalowanie dmg z r a talon nie sądze by nerfili ale jest lepszy pod early trafiasz z w potem z close q auto ignite i nie ma ziomka na 3 lvlu lub 2. Ale zed ma większy kill potential w fightach bo może solo 5 zabić a talonem nie masz area dmg by oneshotwoać z 2 naraz.
Komentarze Rioterów
rizCon (EUNE)
: ***
Czy mógł/mogła byś teraz napisać to samo ale po polsku bo nie rozumiem?
Just Dampcu (EUNE)
: Szukam ludzi na turniej międzyszkolny TRÓJMIASTO !!!
XDD lol u mnie na Mazowszu czegoś takiego nie ma.
MUMlNEK (EUNE)
: cóż kara zasłużona a śmianie się z typa który ma g5 po placementach tylko i wyłącznie a ty Golda 3 (75 LP / 72W 67P ) jest dość nie na miejscu bym powiedział :) ta sama liga tyle że on potrzebował 10 gier a ty jak widać prawie 140 by być o 2 dywizje wyżej
Tylko że ja nie miał bym z tym problemu jakby ten nie zaczął mnie flejmić że mam wyższą dywizję a gram gorzej dodatkowo wraz z tym tarickiem zaczął mnie flejmić że nie pomagam im i to się trolling nazywa. Mimo iż to oni wbijali się w karthusa i lee sina lvl 3 i dziwili się że nie mogłem im pomóc bo myśleli że jak zrobie gragasem e flash q w ignite to ich dwóch zabije solo
Komentarze Rioterów
Kingabobo (EUNE)
: Relacje w Lolu
A co z caitlyn? Ale i tak szanuje za poświęcony czas na czytaniu lore. Jedyne historie jakie znam to viktora jayca ww galio i kleda no i swoich mainów lee sina renektona nasusa azira dravena siona ashe tryndamera yasuo riven ezreal.
: Nowy Skin do Shaco
A dobra wiem co to oglądałem ten film ale nie wiedziałem że tak sie po polsku nazywa nie wpadło mi do głowy (żadko oglądam filmy z polskim dubbingiem chyba że jest naprawdę dobry)
: Nowy Skin do Shaco
Co to za film "TO" nie znam się?
Suveres (EUNE)
: Mid do turnieju NA TERAZ FAST
Pokaż więcej

krzysztof2003

Poziom 110 (EUNE)
Suma pozytywnych głosów
Stwórz Wątek