BigBadSheep (EUNE)
: _Hej, tu magiczna owca internetu!_ {{champion:203}} > Mam 5 level honoru i praktycznie w każdej grze dostaje przynajmniej 1 honor a gram po około nawet 3 gry dziennie, więc czy jeżeli przez cały miesiąc nie dostałem ani jednego odłamka to nie jest przesada ? zgadzam się coś tu jest nie tak, polecam opisać swój problem tak jak mi to zrobiłeś. Na pewno Riot'er z miłą chęcią pomoże i rozwiąże twój problem. Zgłoszenie napisz na stronie supportu riot games - https://support.riotgames.com/hc/pl _GLHF! Doceń moje starania w pomocy tobie i zagłosuj czy mój komentarz był przydatny :D _ {{sticker:galio-happy}}
RIOT chyba przeczytał bo dziś dostałem kapsułę honoru
BigBadSheep (EUNE)
: _Hej, tu magiczna owca internetu!_ {{champion:203}} Z czego słyszałem riot planuje zmiany związane z ekonomią gry. > Wartość pomarańczowych esencji którą pozyskujemy z skinów została zmniejszona To było zapowiadane dużo wcześniej, ja wszystkie skiny rolowałem lub przerabiałem. Pewnie Riot zobaczył że jest taka duża pula starych graczy, co mają skiny na których najbardziej im zależy. To co wypadało z hextecha dawało odczucie "nowości", więc nie czułem jakiekolwiek potrzeby kupowania nowych skinów. Więc postanowili trochę zmienić ekonomie by ukrócić mnie jako "pasożyta" > Nie wiem czy to błąd ale od początku przedsezonu, System wypadania odłamków kluczy przechodził nie jedną rewolucyjce, na początku wypadały one za grę. Szansa na wypadnięcie kolejnego się zmieszała z kluczyka na kluczy aby na koniec miesiąca się resetowała. Dziś wypadanie kluczy jest uzależnione od systemu honoru. Jak pąmiętam jeżeli masz poniżej 2 poziomu honoru ŻADEN KLUCZ NIE BĘDZIE CI WYPADAĆ. Dodatkowo ilość jak i częstotliwość kluczy zależy od ilości gier która grasz (wcześniej gdy grałem dużo więcej dostałem np 4 klucze co kilka dni, dziś dostaje po 1 bo o wiele mniej gram) > W przedsezonie został zmieniony system zarabiania NE. Zmiana IP na NE, spowodowała czy "defraudacji" IP w hextechu znaczy skok w twojej kieszeni :D Jest to jeden z powodów dla których ceny wszystkiego poszły w górę. Lecz niestety dostajemy mniej BE od dawnych IP dlatego już słyszałem głosy, że będą jakieś zmiany w tym systemie. Pamiętaj, że mamy presezon i on właśnie służy do eksperymentów w grze :D Np RIOT mówił że zamiast tylko EX'a za 1st wina będziemy dostawać trochę BE. Zostaje nam tylko czekać i zobaczyć jak potoczą się zmiany. _GLHF! Doceń moje starania w pomocy i oceń mój komentarz :D _ {{sticker:galio-happy}}
Mam 5 level honoru i praktycznie w każdej grze dostaje przynajmniej 1 honor a gram po około nawet 3 gry dziennie, więc czy jeżeli przez cały miesiąc nie dostałem ani jednego odłamka to nie jest przesada ? więc w tym sezonie nie otworzyłem ani jednej skrzyni w 7 sezonie miałem 1 odłamek i nadal mam jeden odłamek ... a nadodatek wartość tych esencji została zmniejszona i martwię się że nie dożyje odblokowania elementalist lux. {{sticker:zombie-brand-facepalm}}
: Dostałem 1040BE za 37 lvl kogoś tu po%%%%%%..
Jest to bardzo niemiłe ze strony RIOT, ponieważ na odblokowanie postaci za 6300 jest praktycznie niemożliwe.
Komentarze Rioterów
Raxyel (EUW)
: POMOC W SPRAWIE NAGRÓD RANKINGOWYCH 2017
No nagrody nawet fajne NO ALE CZTERECH LITER NIE URYWA.
CG Smurf (EUNE)
: [Concept] Update Rotacji/ Flex Rotation, w skrócie Rotacja dla każdego z osobna i wszystkich razem.
SoftMar (EUNE)
: Czy to nowy rework dla corkiego??? xD
często go mam nic nie robi.Mieszają my sie postacie i raz miałem 3 x rengar ale często mam ten błąd

misio123456

Poziom 36 (EUNE)
Suma pozytywnych głosów
Stwórz Wątek