Trootniash (EUNE)
: 'c'
Warto też dodać że może klawisz c przestał działać (klawiatura mogła się zepsuć) ale prawdopodobnie zobacz w opcjach ;)
: Problemy z logowaniem
To nie wiem co ci poradzić spróbuj na Wsparciu Graczy (napisz maila o odzyskanie konta)
Skoro znasz maila to spróbuj zmienić hasło a nóż zadziała. Warto też sprawdzić czy nie dostałeś bana skoro słabo ci szło tym yasuo (a w lolu a już szczególnie na Eune większość graczy go nienawidzi mogli ciebie reportować. Ale jak ci tego nie wyświetla to pewnie nie dostałeś). Naprawdę zresetuj hasło nic nie stracisz a może wbijesz (warto też wspomnieć że niektóre gry czasem zmieniają wymagania dotyczące haseł np. wymagana 1 duża litera 1 liczba i 8 cyfer gdy kiedyś było 6. Takie sytułacje mogą doprowadzić do blokowania możliwości wejścia) Podsumowując pobróbuj jeszcze tam podziałać a kto wie może ci się uda :v w każdym bądz razie ja tam w ciebie wierzę ;)
Hej, sprawdź czy na pewno dobrze wpisujesz swoje dane (czy nie dajesz dużej litery albo nie pomijasz żadnej literki/cyfry). Jeżeli to nie pomoże wyłącz i włącz komputer (wiem z pozoru wygląda że te sprawy nie mają że sobą związku ale prawdopodobnie może pomóc, ewentualnie próbuj kilka razy). W ostateczności daj że nie pamiętasz hasła i zresetuj je sobie :D , do tego możesz sprawdzić stan serwerów ale już ci mogę powiedzieć że działają bo ja mogę się zalogować :) . Mam nadzieje że uda ci się wbić ps. polecam przetestowanie yasuo z niebieskim itemkiem na suppa (więcej golda i kleptomanem) na yt znajdziesz wiele poradników do takiego yasuo. Mam nadzieje że ci się uda powodzenia i dobrej nocy życzę :D {{sticker:sg-kiko}}
: Miałeś racje chwile odczekałem i udało sie otworzyć 😁😁😁😁😁 PS: ze skrzynki wyleciała vayne arystokratka a z kapsuły Malzahar EDIT: dzięki że we mnie wierzyłeś😊😊😊
> [{quoted}](name=kamilXDDDDDD,realm=EUNE,application-id=s25LYrzz,discussion-id=F06I5Ys5,comment-id=00010000,timestamp=2017-11-22T22:21:13.461+0000) > > Miałeś racje chwile odczekałem i udało sie otworzyć 😁😁😁😁😁 > PS: ze skrzynki wyleciała vayne arystokratka a z kapsuły Malzahar > EDIT: dzięki że we mnie wierzyłeś😊😊😊 Fajnie, cieszę się że ci się udało. vayne arystokratka to fajny skin (może nie najlepszy ale ma fajny motyw i ładnie wygląda) a nawet jeśli nie przypadnie ci do gustu to zawsze darmowa esencja :D . Powodzenia w grach ^^
Jacaro (EUNE)
: Bład w trakcie przywoływania
Po prostu masz niestabilne łącze internetowe. Polecam zmiana dostawcy lub sprawdz czy servery działają poprawnie ( o ile eune działał kiedyś dobrze) byłem świadkiem jak w mojej drużynie jg miał 3k ms mid 1k i kogoś tam wywaliło. Idzie to łatwo sprawdzić jeżeli problem nie zniknie z czasem czyli np po wypuszczeniu poprawki do patcha lub mini aktualizacja znaczy że masz problem z netem. Życzę miłego wieczoru i mam nadzieję że uda ci się zagrać :D {{sticker:sg-ahri-2}}
Sesowski (EUNE)
: problem z gra
Witam każdy z nas tak czasem ma. Masz problem z internetem dlatego nie możesz stworzyć pokoju w grze. Wyjść masz kilka: 1.Sprawdz czy dostawca twojego internetu nie ma problemów na stronie lub poprzez rozmowe z pracownikiem obsługi klienta. 2.Sprawdz czy nie wszedł nowy okres rozliczeniowy (czasem nawet po opłacie może spowalnieć przez kilka dni) 3.Sprawdz czy masz opłacony internet jeśli nie to go opłać 4.Możliwe że to bug klienta więc sprawdz stan serwerów Dziękuje za uwagę. Mam nadzieję że pomogłem. Życzę miłego wieczoru i powodzenia w grahc :D {{sticker:sg-ahri-2}}
: Obramówki do starych skórek Projekt
Prawdopodobnie była to tylko jednorazowa akcja i do starych już nie kupisz. Ale do nowych z tej serii będzie taka możliwość przez czas trwania eventu. A jeżeli naprawdę ci zależy na tych obramówkach zawsze można kupić konto które je posiada. Mam nadzieję że pomogłem :D {{sticker:katarina-love}}
Avenhart (EUNE)
: Jak to jest z tym wbijaniem rang?
Powodzenia na pewno z czasem ci się uda. Ilość otrzymywanych lp zależy od twojego mmr (win ratio). Zdradze ci sekret jak awansować po prostu graj najlepiej jak potrafisz i wygrywaj więcej niż przegrywasz a z czasem wbijesz. A co do ilości gier to zakładając że wszystko wygrywasz i dostajesz ( taki średni winik 20 lp za gre) to wystarczy tak 5 gier. Łatwo możesz to sprawdzić zagraj 1 rankeda i dostaniesz np (16-25 lp) potem zobacz ile ci brakuje do 100 lp (od 100 masz serie) i po prostu wygraj kolejne ^^. Wierze że ci się uda wbić silvera powodzenia i trzymaj się {{sticker:slayer-jinx-catface}} {{sticker:slayer-pantheon-thumbs}} {{sticker:sg-kiko}}
: Chat
Ciekawy pomysł ale jest jeden problem "Jestem toksyczny i nie mogę przestać. Jedynym ratunkiem jest możliwość, żebym nie mógł pisac na chacie. Sądzę że wielu graczy ma ten sam problem." Jeżeli ktoś jest toksyczny to znaczy że to lubi lub robi z sobie tylko znanych pobudek. Zablokowanie możliwości pisania nic mu nie da jak tacy specyficzni gracze lubią się kłócić i nic tego nie zmieni {{sticker:sg-ahri-1}}
: skrzynki i kapsuły
Sklep czasem się buguje jak masz problem z internetem. Sprawdz czy opłaciłeś internet lub czy dostawca nie ma żadnych własnych problemów. Jeżeli to nie pomoże po prostu czekaj :D . Z czasem na pewno uda ci się otworzyć ;) . ps. powodzenia wierzę że ci się uda ^^ i koniecznie tu napisz co wypadło :D {{sticker:slayer-jinx-wink}}
Ćuppp (EUNE)
: Nowa skórka do Thresha i Aatroxa
Warto też wspomnieć że atroxem prawie nikt nie gra. Więc riot nie opłaca się robić do niego skina póki co. Co do thresha prędzej powstanie skin ale motyw "łamacz serc" mi nie pasuje. Prawdopodobnie powstanie kiedyś skin o tematyce Hallowen do niego. Dziękuje za uwagę i życze miłego wieczoru :D {{sticker:sg-ahri-1}} {{sticker:sg-jinx}}
PitBulX (EUNE)
: Pomysł na nowy skin do Xayah
Ciekawy pomysł ale bardziej prawdopodobne jest to że powstanie do nich skin z serii "czarodziejka gwiazd" jak dla mnie oni idealnie pasują do tego motywu ^^ . Ale pomysł masz fajny szkoda że arta nie zrobiłeś ;v ale głosuje na tak ^^. {{sticker:sg-jinx}}
Piteko (EUNE)
: Ramzes, tylko, że przed patchem tego nie miałem :) To się dzieje dopiero od wejścia patcha :D
> [{quoted}](name=Piteko,realm=EUNE,application-id=vNj5kiey,discussion-id=Hn9dZ6fR,comment-id=0002,timestamp=2017-11-22T20:28:05.428+0000) > > Ramzes, tylko, że przed patchem tego nie miałem :) To się dzieje dopiero od wejścia patcha :D Może wchodzi nowy okres rozliczeniowy za twój internet lub dostawca ma problem. A jeżeli nie to jak zwykle wina zbugowanego klienta ^^ i nic na to nie poradzimy. Życzę udanych gier i miłego wieczoru PITEKO :D
Piteko (EUNE)
: Wybieranie Run
"Wracam, ładuje się gra i widze, że mam złe runy -.- Nie te co były mecz temu." bo to tak nie działa że automatycznie przypisuje ci ostatnio grane runy. Zawsze jak jesteś w looby masz 1 stronke na runy która jest domyślna i ci ją zawsze wybierze. Dlatego dodali więcej czasu w looby byś miał czas na zrobienie nowych lub wybór prawidłowych. Wystarczy przed gierką wybrać co zajmuje kilka sekund :D . Mam nadzieję że pomogłem ps. jeśli nadal wam zle wybiera znaczy że macie problem z netem i nie zapisuje wam poprawnie. ;) {{sticker:katarina-love}}
Kitsune San (EUNE)
: [Temat zbiorczy] Problemy z klientem 21/11/2017
Czas zacząć gre powodzenia :D {{sticker:sg-jinx}} {{sticker:sg-kiko}}
Kitsune San (EUNE)
Jaka lawina ładowania :D {{sticker:slayer-pantheon-popcorn}}
Caution321 (EUNE)
: chyba tobie mozg {{champion:17}}
> [{quoted}](name=Caution321,realm=EUNE,application-id=s25LYrzz,discussion-id=tJYHUrLA,comment-id=00230001,timestamp=2017-11-21T20:39:50.100+0000) > > chyba tobie mozg {{champion:17}} Mózg a nie "mozg" kolejne dziecko eune. Zapalmy dla niego świece [*] {{sticker:zombie-nunu-tears}}
Malpka (EUNE)
: Ciekawy wniosek
> [{quoted}](name=Zilean Bot,realm=EUNE,application-id=s25LYrzz,discussion-id=tJYHUrLA,comment-id=00160000000000000000,timestamp=2017-11-21T20:41:09.831+0000) > > Ciekawy wniosek Ciekawa i ładna ikonka też mam ^^
: czy tylko mi jeszzce nei dziala ?
> [{quoted}](name=EZPS Machine,realm=EUNE,application-id=s25LYrzz,discussion-id=tJYHUrLA,comment-id=0024,timestamp=2017-11-21T20:37:58.611+0000) > > czy tylko mi jeszzce nei dziala ? Zakładam że nie jesteś wyjątkiem którego riot nienawidzi, czyli każdemu z nas nie działa :D {{sticker:darius-angry}}
dawidq18 (EUNE)
: Ehh zmarnowane 15minut na aktualizacje... No cóż zdarza się
> [{quoted}](name=dawidq18,realm=EUNE,application-id=s25LYrzz,discussion-id=tJYHUrLA,comment-id=002000000000,timestamp=2017-11-21T20:37:01.018+0000) > > Ehh zmarnowane 15minut na aktualizacje... No cóż zdarza się Nikt ci nie kazał patrzeć jak się aktualizuje. Mogłeś porobić inne rzeczy, zobaczyć film, poczytać książkę itd {{sticker:zombie-brand-facepalm}}
: Tak, to ma sens, powiedzmy, że masz 2/3 godziny na granie, właśnie przez ten czas lol ci siądzie i już sobie nie pograsz. Jeżeli ładujesz w grę, kupujesz skina czy cokolwiek innego to możesz mieć wąty o to, że nagle coś im siada w serwerach ;d.
> [{quoted}](name=Nihilistic Name,realm=EUNE,application-id=s25LYrzz,discussion-id=tJYHUrLA,comment-id=00140002,timestamp=2017-11-21T20:28:23.706+0000) > > Tak, to ma sens, powiedzmy, że masz 2/3 godziny na granie, właśnie przez ten czas lol ci siądzie i już sobie nie pograsz. Jeżeli ładujesz w grę, kupujesz skina czy cokolwiek innego to możesz mieć wąty o to, że nagle coś im siada w serwerach ;d. Statystycznie wiek życia w Polsce wacha się między 75-80 lat. Warto wspomnieć że znamy z historii współczesnej przypadki osób które żyły np. 90 lat . Podsumowując masz całe życie na granie a po emeryturze nikt ci nie zabroni :P. A tak na serio to tylko 1 dzień równie dobrze zamiast gry możesz zobaczyć dobry film {{sticker:slayer-jinx-catface}}
Kitsune San (EUNE)
: Zaczekaj na naprawienie problemu - prawdopodobnie wtedy wszystko będzie ok.
> [{quoted}](name=Kitsune San,realm=EUNE,application-id=s25LYrzz,discussion-id=tJYHUrLA,comment-id=000c000000000000,timestamp=2017-11-21T20:24:04.786+0000) > > Zaczekaj na naprawienie problemu - prawdopodobnie wtedy wszystko będzie ok. Dzięki za rade ale to chyba jest oczywiste że wszystko będzie okej jak uporają się z problemami i nie przestaną do póki wszystko będzie okej. Ale szanuje za pocieszanie uciśnionych na eune którzy po 1 godzinie przerwy umierają z nudów ;) . {{sticker:slayer-jinx-catface}} {{sticker:slayer-pantheon-thumbs}}
Kitsune San (EUNE)
Ehh smutne dzieci dają z automatu minus na każdy post który nie krytykuje problemów lub zachęca do odejścia od kompa dla ich dobra. Eune powoli upada o ile już całkowicie nie zeszło na margines społeczny. {{sticker:zombie-brand-facepalm}} {{item:3070}} {{sticker:sg-ahri-1}}
Defcrank (EUNE)
: ***
Kolejne dziecko Eune nie szanuje zdania innych i wyzywa od raków. Smutno się robi jak się na to patrzy :( . {{sticker:zombie-brand-mindblown}}
Kitsune San (EUNE)
Nie rozumiem o co wy tak tutaj narzekacie i płaczecie lol to tylko gra jak nie zagracie przez 1-2 godziny (czyli 1-3 gier) to co takiego złego się stanie? I tak to naprawią więc nie ma co się przejmować. Poza tym to i tak dla was dobrze przynajmniej oszczędzicie sobie przegranych, opcjonalnych trolli i nerwów i zrobicie przerwę od dalszej gry :v . Gj riot takie błędy wyjdą większości graczy na dobre ^^ {{sticker:sg-jinx}}
  Komentarze Rioterów
SirAttis (EUNE)
: [Zbiorczy Temat] - Problemy z serwerem - rankedy wyłączone - 30/09/2016
Witam mam podobny problem wygrałem rozgrywkę i po kliknięciu w zakończ pojawił się problem był czarny ekran i pisało ładowanie się statystyk pod tym napisem była opcja pomiń więc pominąłem i pojawił się kolejny błąd nie miałem tej gry w historii rozgrywek i cały czas występował ten problem pisał że znajomym i u niego wystąpił dokładnie ten sam błąd,spróbowałem dołączyć do gry ale się nie dało bo niby dalej byłem w grze a więc wyłączyłem grę i włączyłem ją jeszcze raz i co ? Nic się nie zmieniło,pomyślałem może mają jakiś błąd z serverami to wyszedłem z gry i zamknąłem komputer na 10 min bo włączeniu pojawił mi się napis Błąd gry (W grze wystąpił błąd.Spróbuj połączyć się ponownie),po kliknięciu w odnów połączenie pojawia się komunikat nie udało się połączyć z serverem jeśli ktoś wie co może być problemem byłbym wdzięczny za odpowiedz ;)
Komentarze Rioterów

ramzes180

Poziom 38 (EUNE)
Suma pozytywnych głosów
Stwórz Wątek