Walamanaha (EUNE)
: o to widzę, że nie tylko ja tak robiłem :D około 2 tyg temu byłem w gold 1, później spadłem do silver 1 - wyszedłem - i dwa dni przed końcem sezonu spadłem znów do s1. 2 dni stresu... w NAJKRYTYCZNIEJSZYM momencie miałem 0lp i jak już straciłem prawie całą nadzieje to spotkałem świetnego supporta i z nim wygrałem 7 gier pod rząd... dzis rano dobiłem gold! :) {{item:2302}}
Historia życia ( to nie sarkazm ).
ProGamerooQ (EUNE)
: Gdyby każda osoba co chociaż raz trollowała na rankedach była reportowana i dostawała bana za to ,to nikt by już nie grał bo ciągle się trafia na takie osoby.
Czy ty sugerujesz, że nie mamy reportować osoby które zepsuły nam mecz, bo chciały sobie pośmieszkować? Na normalu bym mógł jeszcze wybaczyć, ale na rankedzie zdecydowanie nie...
Gimemoa (EUNE)
: Może jestem nienormalny, ale wolę mieć gościa w drużynie, który wyzywa i gra dobrze, niż ludzi którzy wyglądają jakby pierwszy raz odpalili tą grę. Toksycznego możesz wyciszyć, z tym drugim już się musisz męczyć patrząc jak przegrywa ci grę.
Poniekąt może i masz rację tylko ja akurat mam takiego pecha, że to właśnie flamerzy w mojej drużynie trollują mi grę w 95%... {{sticker:sg-ahri-1}}
Inosservato (EUNE)
: Jeśli przez bana na 15 dni przez bluzgi nie bedę miał widocznej ramki w grach ze złotem to możecie zapomnieć o tym że kiedykolwiek włącze League ; ] mało tego skasuje to w cholere ; ] bo bana dostałem przez małolaty wkurzające którym powinno sie zabrać komputer i do 18 roku życia zakazać gry na jakimkolwiek sprzęcie. Irytujące gimbusy
Przykro mi to mówić, ale nawet lepiej gdybyś przestał grac w League. Przez takich ludzi jak ty Liga Legend jest w dużej mierze toksyczna jeśli chodzi o społeczność. Nawet jeśli faktycznie miałeś osoby np. " trollujące " w teamie to trzeba ich reportować a nie wyzywać jak się tylko da. To, że ich poobrażasz nic nie zmieni, a sprawi tylko, że ludzie będą ciebie brali za totalnego popaprańca. Tyle w temacie. {{sticker:slayer-jinx-wink}}
Raxyel (EUW)
: POMOC W SPRAWIE NAGRÓD RANKINGOWYCH 2017
A co jeśli w grze nigdy nie obrażam ludzi jak im coś nie idzie lub nafeedują ale miałem leave bustera, bo mi korki w chacie wywaliło i nie zdążyłem się połączyć. Czy za to też nie będę się kwalifikował do nagród? Edit: przepraszam, nie przeczytałem treści z wytłuszczonyn drukiem. Jednak się kwalifikuję xd.

toper 556

Poziom 72 (EUNE)
Suma pozytywnych głosów
Stwórz Wątek