VexTeson (EUNE)
: Lol to taka gra, że myślenie jest ważniejsze niż skill, więc nie musi się obawiać, ze cały czas będzie miała szary ekran, po prostu niech nie popełnia stale tych samych błędów to powoli zacznie dominować przeciwników. Co innego gdyby miała grać jakąś strzelankę przeciwko snajperom biegając z pistoletem, a co innego gdy ma takie same szansę, tylko gorsze umiejętności.
> [{quoted}](name=VexTeson,realm=EUNE,application-id=qgLEX9kB,discussion-id=q53JjBuE,comment-id=0005,timestamp=2018-01-13T05:11:31.423+0000) > > Lol to taka gra, że myślenie jest ważniejsze niż skill Buahahaha...
Rättchen (EUNE)
: Człowieku, zacznij szanować innych i tyle. Nikt od ciebie nie wymaga miłości do wszystkich ludzi na ziemi, ale po prostu ich SZANUJ. Ja też kiedyś byłam homofobem(dopóki nie poznałam kilku homoseksualnych ludzi; wtedy dotarło do mnie, że to ludzie jak wszyscy inni i kij mnie obchodzą ich zamiłowania łóżkowe), ale nawet wtedy nikogo nie obrażałam, bo każdemu człowiekowi bez wyjątku należy się poszanowanie jego praw. Inaczej, nawet nie musisz "_szanować_" - po prostu przechodź obojętnie i nie obrażaj - w sercu i w głowie myśl co chcesz, ale nie obrażaj, bo niczym na to nie zasłużyli; nie zrobili ci żadnej krzywdy. A ja na szczęście w Polsce nie mieszkam, więc nie raczę tego kraju swoją tolerancją - nie martw się. W Polsce jest tyle jadu, że na spokojnie przetrwasz i Ty, i Twoje homofobiczne zapędy. PS. Można umrzeć nawet od przedawkowania wody.
> [{quoted}](name=Rättchen,realm=EUNE,application-id=qgLEX9kB,discussion-id=vEz5hE0E,comment-id=0005000000000000,timestamp=2018-01-09T04:20:46.177+0000) > A ja na szczęście w Polsce nie mieszkam I to jest chociaż jedna dobra wiadomość. > [{quoted}](name=Rättchen,realm=EUNE,application-id=qgLEX9kB,discussion-id=vEz5hE0E,comment-id=0005000000000000,timestamp=2018-01-09T04:20:46.177+0000) > PS. Można umrzeć nawet od przedawkowania wody. Gratuluję wiedzy medycznej.
Rättchen (EUNE)
: Serio, musisz wylewać swoje żale, bo twoja homofobia odbiła ci się na forum czkawką?
> [{quoted}](name=Rättchen,realm=EUNE,application-id=qgLEX9kB,discussion-id=vEz5hE0E,comment-id=00050000,timestamp=2018-01-01T15:49:44.663+0000) > > Serio, musisz wylewać swoje żale, bo twoja homofobia odbiła ci się na forum czkawką? A twoje wazeliniarstwo i umiłowanie zboczuszków czym ci się odbija? Motylkami w brzuszku? Postawiłaś już tęczę przed domem? Miałem cię za mądrzejszą,,, no cóż człowiek uczy się całe życie. Dokąd zmierzasz Polsko? Twoja przyszłość ma czarny (a raczej różowo-tęczowy) kolor. Nastolatki łykają poprawność polityczną rodem z USA i bycie białym hetero to już powód do kary śmierci :P Całe szczęście, ze nastolatki kiedyś zostaną przez życie mocno kopnięte w zadek i to zweryfikuje im światopogląd. No chyba, że 104593 próba samobójstwa zakończy się sukcesem, kiedy nastolatka w końcu zrozumie, że od przedawkowania witaminy C się nie umiera.
: walka z rasizmem i komunizmem
Hehe mój usunięty przez wszechmocną i skrajnie poprawną politycznie moderacje (hasło przewodnie: tępimy białych hetero - to faszyści są i homofoby) Pedrus Tyłogrzmotacz był mniejszością zarówno kolorystycznie jak i nie tylko. Uważaj, lepiej bo za takiego posta możesz dostać od moda bezprawnego bana na tydzień a banda dupowłazów zaraz Cię zminusuję.
ŁeeŚiń (EUNE)
: Jak coś to wiem ,że nic nie dostał żadnego bana ! Bo by w Lolu mi wyskoczyło że gracz dostał odpowiednią kare --...-- nie jestem głupi !
> [{quoted}](name=ŁeeŚiń,realm=EUNE,application-id=NsTUJWVs,discussion-id=BdaOrK5K,comment-id=00000000,timestamp=2017-12-23T15:18:14.719+0000) >-...-- nie jestem głupi ! Jakoś nie udało ci się mnie przekonać :)
noxsu (EUNE)
: Kolego, czy wiesz może czy są możliwości uhonorowania użytkowników forum? Bardzo dużo wiesz o tej grze i mądrze się wypowiadasz, sądzę że taki honor by ci się przydał PS. Przejrzałem twoje wypowiedzi i myślałem że tak "bogacie" wypowiadają sie tylko Rioterzy i moderatorzy
> [{quoted}](name=noxsu,realm=EUNE,application-id=rQQyBoxw,discussion-id=JtR1qibN,comment-id=00000000000000000001,timestamp=2017-12-22T21:28:59.416+0000) > PS. Przejrzałem twoje wypowiedzi i myślałem że tak "bogacie" wypowiadają sie tylko Rioterzy i moderatorzy Moderatorzy? :P Owszem kilku wypowiada się dość mądrze, z sensem i poprawnie gramatycznie oraz stylistycznie. A kilku... ehhh. Orty, żałosna budowa zdań, brak interpunkcji, stylistyka rodem z koszmaru... (nie będę wskazywał palcem o kogo mi chodzi, ale normalnie taka furia, że aż się chce wydać okrzyk :P ) zamykanie tematów gdy ktoś ma odmienne zdanie itd, itp :)
ŁeeŚiń (EUNE)
: Prosze o zbanowanie Gragasa z moich ostatnich gier
Oczywiście. Gragas właśnie otrzymał perm bana . Jakbyś miał jeszcze jakieś sugestie (tak wiem trudne słowo) wal śmiało.
Matuzo (EUNE)
: Cześć Shooter0316, Póki co nie ma trwałego bana/kary na honor. Honor po pewnym czasie się odblokowuje jeżeli oczywiście zachowujesz się odpowiednio (honowo). Co do tego że raz bana dostał twój brat a raz ty to tak naprawdę nie ma znaczenia ponieważ ban/kara jest przypisana do konta a nie jego użytkownika. Natomiast samo dzielenie konta jest już łamaniem Kodeksu Przywoływacza za który grozi perma ban.
> [{quoted}](name=Matuzo,realm=EUNE,application-id=NsTUJWVs,discussion-id=6cPg2BZE,comment-id=0001,timestamp=2017-12-20T19:39:21.622+0000) > > Puki - Brawo panie moderatorze.
: Nie mogę tworzyć wątków na forum
Problem istnieje od czasu jak stare forum przekształciło się w tą żałosną namiastkę wczesnej bety z lat 90-tych. Poza tym błędem masz do dyspozycji całkowitą niefunkcjonalność, brak PW, brak ignora, brak sygnaturek czy choćby jakichkolwiek ingerencji w swój profil.
: Witam moderacje
Przyzwyczaj się. Moderatorzy to wolontariusze, co oznacza, że pracują za darmoche. A ponieważ mało kto zgodzi się tyrać za free, za moderatorów robią ludzie o trochę innym hmmm profilu psychologicznym niż przeciętny człowiek. :P I reagują też z pewnym opóźnieniem. A czasem wcale. PS: Post nie miał obrazić moderacji. Trafiają się w LoLu też tacy naprawdę porządni i sumienni. Trochę jak księża - ogólnie albo zwyrole albo lecą na kasę, ale jeden na powiedzmy stu trafia się taki prawdziwy z powołania.
Exedrion (EUNE)
: Nowe Runy - Strony
> [{quoted}](name=Exedrion,realm=EUNE,application-id=qgLEX9kB,discussion-id=tpL3Ys2V,comment-id=,timestamp=2017-12-18T17:58:04.917+0000) >4 strony do stworzenia własnych. Dostałeś 4 strony na własne runki? Nie dwie?
FocusPrime (EUNE)
: Kupiłem bilet straciłem NE
Pisz do supportu. Na 95% oleją Cie jak olewają wszystkich, ale istnieje ta mała szansa 5% że coś zdziałasz.
: Buty - tekst nieprzetłumaczony i niepotrzebny
Minął miesiąc - bug nadal występuje. Gratki Dzięki! Przekazałem tam gdzie trzeba! - czytaj: Spadaj olaliśmy twoje zgłoszenie. Ewentualnie przekazaliśmy ale olał je RIOT. A teraz nie przeszkadzaj. Jem zupę :)
steinel5000 (EUNE)
: NA calom noc do grania
Ale na pewno na całOM? Bo nocOM to ludzie zwykle śpiOM a nie grajOM. I tylko tak sobie piszOM i sciemniajOM.
Komentarze Rioterów
OkrzykFurii (EUNE)
: WItaj, > prześmiewczy watek opisujący nowego bohatera Biorąc pod uwagę całokształt polemiki w innym temacie oraz tendecję do promowania tego stopnia motywu w innej formie (temat bohatera) twój wątek został też skasowany. > Jak widać RIOT zareagował błyskawicznie i po kilku minutach od zgłoszenia problemu ban został zdjęty. Nie. Otrzymałeś jedynie karę tymczasowej blokady na Forum. Nie została Tobie ona skrócona, odbyłeś cały wymiar kary. --- > nadinterpretował zasady korzystania z forum według własnego widzimisię. Nie. Brak szacunku oraz ukryta pasywna agresywność wobec innej części społeczności nie będzie tolerowana. Burzliwie dyskutowałeś w innym wątku, za który otrzymałeś surowsze kary. Natomiast tworzenie własnego wątku, który ma charakter prześmiewczy o charakterze homofobicznym nie będzie umykał moderacji. Prowadzenie "krucjat" nie będzie tutaj tolerowane - ewidetnie nie jesteś osobą toleracyjną, stąd masz owe problemy z zasadami panującymi na Forum. > Postać zainspirowana ostatnimi burzliwymi rozmowami na forum dotyczącymi Varusa a zwłaszcza wszelakimi **wypowiedziami ortodoksyjnych ge.jo-fanów.** > Q: **Tyłogrzmocenie** > R: Zmiana orientacji - **Pedrus staje się hetero.** Wszystkie jego zdolności stają się niemożliwe do użycia. Natomiast on sam popada w ciężka depresje w wyniku **którejej popełnia 97 udaną próbę samobójstwa.** --- Wracając do twoich wypowiedzi typu: > Ciekaw jestem ile mamy na forum podałolubnych poprawnych politycznie cio.tek. > Rzecz gustu. Jednemu podoba się pederastia innemu zoofilia. Mnie raczej nie pociąga wizja jednego mężczyzny wiercącego swoim narządem w tyłku drugiego. No ale skoro Ty to lubisz... --- > Dlatego żądam udostępnienia mi informacji, który z moderatorów wlepił mi niezasłużonego bana Ban jak najbardziej zasłużony. Powstrzymaj się od homofobicznych spostrzeżen dla siebie bo miejsce to jest publiczne.
Ban był nałożony do dnia 12 grudnia. 9 grudnia napisałem do supportu i ban na forum został zdjęty. Zresztą to już nie ma znaczenia. Odpuszczam sobie to zakłamane forum. Możecie mi nawet dać na nie perma - więcej tu już i tak nie zawitam. Społeczność LoLa zawsze była traktowana jako ludzie hmmm nie do końca dojrzali. Teraz grupa wazeliniarzy może tu po mnie jechać do woli , minusowac do woli itp. Żegnam wszystkich. Pozdrowienia dla nielicznych użytkowników forum z którymi dało się normalnie podyskutować oraz pewna część ciała w inną część ciała wszystkim politycznie poprawnym hipokrytom. A teraz czekam na perm bana. PS: Zdanie " Powstrzymaj się od homofobicznych spostrzeżen dla siebie bo miejsce to jest publiczne." - jest bardzo logicznie napisane. Gratuluje.
Lolak (EUNE)
: Słaby troll.
Nie sadze, żebyś był w temacie, a tym bardziej moderatorem forum więc swoje uwagi zachowaj dla siebie. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy
Komentarze Rioterów
Rättchen (EUNE)
: No wow. A zauroczenie jest pierwszym stopniem do miłości.
> [{quoted}](name=Jamniczeku,realm=EUNE,application-id=rQQyBoxw,discussion-id=RWkbMj7J,comment-id=000400000000000100000000000000010000,timestamp=2017-12-02T15:40:09.071+0000) > > No wow. A zauroczenie jest pierwszym stopniem do miłości. Taa i w wieku 12 lat chłopak romantycznie niosąc Ci tornister i worek na kapcie za cięzko zarobione kieszonkowe kupi Ci paczkę czipsów, a Ty wtedy opowiesz psiapsółkom jaki on jest fajoski. Potem wrócisz do domu odrobisz lekcje, obejrzysz dobranockę i pójdziesz spać.
jPaolo (EUNE)
: Skąd ty Brukselę wziąłeś, facet?
> [{quoted}](name=jPaolo,realm=EUNE,application-id=rQQyBoxw,discussion-id=RWkbMj7J,comment-id=000a0000000000030000000000000001,timestamp=2017-12-02T13:18:34.233+0000) > > Skąd ty Brukselę wziąłeś, facet? Pomyśl. Facet, a może nie do końca facet...
Rättchen (EUNE)
: Ja w wieku 12 lat odczuwałam motylki w brzuchu - takie jak odczuwam aktualnie. Czy to naprawdę nie jest "SZCZENIACKA, NIEDOJRZAŁA(ile razy mam to powtórzyć??) miłość"?
> [{quoted}](name=Jamniczeku,realm=EUNE,application-id=rQQyBoxw,discussion-id=RWkbMj7J,comment-id=0004000000000001000000000000,timestamp=2017-12-02T13:15:38.390+0000) > > Ja w wieku 12 lat odczuwałam motylki w brzuchu Było nie popijać śliwek mlekiem :)
Rättchen (EUNE)
: Nikt nie mówi, że "pederastia jest super a hetero to debile", ale miłość to miłość i co kogo obchodzi kto kogo kocha i kto kogo całuje? W sensie serio - sama kiedyś byłam superhiperhomofobem, po czym mój przyjaciel okazał się być homo i... no i co? Był dobrym człowiekiem i co mnie obchodzi, kogo on woli jako partnera? Homoseksualizm występuje u różnych zwierząt, nie tylko u ludzi, trudno to nazwać chorobą. Trochę tak, z leworęcznością - większośc jest praworęczna, ale niektórzy są leworęczni. Czy leworęczność to choroba? No nie bardzo.
Trochę wypowiedź całkowicie nie związana z moją. Ale ok. Mogłaś jeszcze dodać, że niektórzy to blondyni a inni bruneci. Tak samo nie miałoby to związku z tym co ja napisałem.
Rättchen (EUNE)
: Dla mnie obrzydliwe są małe dzieci(tak do wieku około 9 lat), a nie mówię "OJEZU PO CO ONI CHODZO Z DZIEĆMI PO SKLEPACH I DWORZU" bo - uwaga - mają prawo. I nie mi zakazywać pokazywania czegoś, co najwyżej się wkurzę i odejdę, ale nie mogę komuś powiedzieć wprost "wyjdź mi stąd z tym dzieckiem, bo mnie wkurza i bym mu w łeb dała". **Nikt nie nakazuje**, aby w LoLu były historie homoseksualne czy byli bohaterowie o innym kolorze skóry! Nie jestem jakimś aktywistą, który mówi, że jak nie ma w lolu murzyna, to to rasizm - bo to niedorzeczne. I nie widziałam tutaj nikogo takiego. Ale jeśli twórcy chcą, to jestem całkowicie za tym - **to tylko historia postaci z gry, totalnie zmyślona**. Kogo i czemu to boli? Taki mieli zamysł, i nie ma w tym nic złego. Grając Varusem nawet nie musisz wiedzieć, jaką ma historię.
Oczywiście - masz racje w 100% Ja nie oburzam się o tego nieszczęsnego Varusa. Niech sobie będzie nawet nekrofilem - w końcu kogo to tak naprawdę obchodzi? Mnie totalnie rozwaliło oburzenie sporej części graczy, na autora tego tematu. Nagle znaleźli się tutaj specjaliści prosto z Brukseli za wszelką cenę próbując wszystkich przekonać, że pederastia jest super a ci hetero to debile. A ja tak samo jak nie dałem się przekonać, że ślimak to ryba, marchew to owoc, tak też uważam, że homoseksualizm nie jest normalny. PS: Mam syna 9 lat, córkę 3 lata i synka niecały roczek - dla mnie są słodziutkie :)
Rättchen (EUNE)
: >Rzecz gustu. Jednemu podoba się pederastia innemu zoofilia. Porównywanie dwóch dojrzałych, świadomych, kochających się ludzi, do zoofilii, gdzie zwierzę nie jest świadome, nie może powiedzieć "tak" lub "nie", i nie odczuwa miłości(przywiązanie do właściciela, generalnie przyjaźń do ludzi, ale nie miłość romantyczna)... No chyba nie. Gdzieś.. gdzieś masz błąd.
No cóż dla mnie i jedno i drugie jest tak samo obrzydliwe. A to obnoszenie się sporej części forumowiczów z "poprawnością polityczną" i zaznaczanie w każdym poście jacy to są oni tolerancyjni po prostu jest śmieszne. Idąc waszymi kryteriami w Lolu powinni być jako bohaterowie tylko czarnoskórzy transwestyci najlepiej z jakimś upośledzeniem. No bo biały mężczyzna hetero czy kobieta lubiąca mężczyzn i mająca wszystko w głowie poukładane to przecież rasizm, seksizm i homofobia.
Hawkmoon93 (EUNE)
: pomysł na "stare" skiny
Pomysł całkiem do rzeczy. Ja tęsknie za starym wyglądem Warwicka - bez tego zielonego ustrojstwa na plecach. Zresztą jego dawną historię postaci gdy był mistrzem i mentorem Singeda a nie jego ofiarą też wolałem od obecnej. Ogólnie 90% zmian wyglądu jest moim zdaniem na plus, ale pozostaje te 10% i tu właśnie oldschoolowe skórki bardzo by się przydały. Pomysłowi daję plusika.
Marbar (EUNE)
: Rzecz gustu. A gust jednej osoby, w tym wypadku Ciebie, nie uprawnia w żadnym wypadku do prezentowania skrajnie fałszywych twierdzeń w przestrzeni publicznej.
> [{quoted}](name=Marbar,realm=EUNE,application-id=rQQyBoxw,discussion-id=RWkbMj7J,comment-id=000a000000000001,timestamp=2017-12-01T23:24:03.939+0000) > > A gust jednej osoby, w tym wypadku Ciebie, Doprawdy? Wydawało mi się do tej pory, że większa cześć społeczeństwa jest hetero czyli podziela mój gust a nie Twój. Jakkolwiek nazwiesz to zwyrodnienie, <ciach> większość osób zniesmacza.
Afankus2 (EUNE)
: Dlaczego na siłę wwalać poprawność polityczną
Pewnie się narażę wielu osobom, ale cóż takie jest moje zdanie: Nie jestem tolerancyjny odnośnie <ciach>, bo tak się fachowo to zboczenie nazywa. Jak widzę taką parkę dwóch facetów miziających się robi mi się zwyczajnie niedobrze. Jeśli zaś zaczęli by się na moich oczach całować to najprawdopodobniej puściłbym pawia. Według medycyny <ciach> to choroba. I ja tak do tego podchodzę. Zaś jeśli chodzi o wszystkie parady ge.jów, marsze równości itp to tylko wywołują we mnie obrzydzenie. Możecie mnie nazwać homofobem, ale taka jest prawda.
: ***
Już wyraźnie ci pisałem, nie raz i nie dwa - nie wchodze z tobą w dyskusje. Jak to ci wytłumaczyć, żeby w końcu dotarło? Twoją metodą walnąc 10 obrazków w wypowiedzi? A co do obrażania innych użytkowników: > [{quoted}](name=Sarah Crimson,realm=EUNE,application-id=J8l1EFGf,discussion-id=0r22gEE3,comment-id=0002,timestamp=2017-11-29T17:41:42.992+0000) > A tak poza tym radziłabym jak najszybciej zapoznać się z tym: Słownik języka polskiego PWN > Pozdrów od nas rodziców.{{sticker:slayer-jinx-wink}}
Soutys (EUNE)
: HoLee Shit
> [{quoted}](name=Soutys,realm=EUNE,application-id=rQQyBoxw,discussion-id=hOyrNHBN,comment-id=0005,timestamp=2017-12-01T14:31:14.168+0000) > > HoLee Shit HoLeeWood :P
Lesteross (EUNE)
: Tylko po co lol miałby być na steama?
> [{quoted}](name=Lesteross,realm=EUNE,application-id=s25LYrzz,discussion-id=zMhVEUwf,comment-id=00020000,timestamp=2017-12-01T14:08:28.714+0000) > > Tylko po co lol miałby być na steama? Po to samo co inne gry F2P, chociazby Dota.
: Strzelec szukajacy drużyny a caly 7 sezon prawie gral na lesie no niezle add me on liga
> [{quoted}](name=%%%%%mSobieOjca,realm=EUNE,application-id=B0GOlPlo,discussion-id=EyLp03Vz,comment-id=0001,timestamp=2017-12-01T00:14:02.607+0000) > > Strzelec szukajacy drużyny a caly 7 sezon prawie gral na lesie no niezle add me on liga Bardzo ładny masz nick. Szybkiego banika życzę
: LOL na Steam
Oczywiście, że nie. Ban jest za używanie programów "wspomagających". To trochę tak jakbyś spytał, czy nie dostaniesz bana za dodanie zakładki z forum LoLa do ulubionych :) Swoją drogą ciekawe czemu steam nie posiada LoLa a taka nie najlepszą moim zdaniem Dote2 tak. Ale to i tak pikuś, posiada np world of tank blitz, world of warship też, a orginalnego i najbardziej popularnego world of tank nie. Nigdy nie zrozumiem polityki steam :)
tjupi (EUNE)
: Nie dostaje kluczy
Honor powróci do poziomu 1 ale to proces baardzo długotrwały. Przynajmniej tyle wyczytałem z relacji innych, bo sam nigdy bana nie miałem.
Cooly (EUNE)
: Wygrałem gre i odjeli mi punkty
A dlaczego zamieściłeś to jako błąd gry? Takich tematów jak twój już było kilkadziesiąt. No może nie aż tak arogancko opisanych niemniej wyjaśnienia wystarczyło poszukać na forum używając magicznej opcji... uwaga teraz niespodzianka "szukaj".
neverevers (EUNE)
: [Prośba o unbana]
> [{quoted}](name=neverevers,realm=EUNE,application-id=s25LYrzz,discussion-id=MidYzAnE,comment-id=,timestamp=2017-11-30T18:21:26.688+0000) > Nie jestem osobą bogatą, mimo tego jakieś odłożone grosze lubiłem wydać na lola.. Więc dlatego proszę o unbana... Naprawdę błagam. > Zrobię wszystko, zamknę okno chatu, błagam, to jest obop&amp;oacute;lna wina nie tylko moja, tylko ja wiecznie ponoszę winy... Trzeba było to zrobić przed otrzymaniem perma. Ktos kto nie potrafi mysleć z wyprzedzeniem a potem nie potrafi ponieść konsekwencji swoich czynów imo nie nadaje się do gier multiplayer.
ΞBigShacΞ (EUNE)
: hello problem with rengar
Heloł maj friend. Dis is polisz forum. Nekst tajm jus polisz langłidz plis.
AJSkox (EUNE)
: Zawiesznie
> [{quoted}](name=AJSkox,realm=EUNE,application-id=NsTUJWVs,discussion-id=Mpqf2KjE,comment-id=,timestamp=2017-11-30T17:15:22.492+0000) > > po 1 czemu ja dostaje zawieszenie gdy daje sie celowo zabijać Ponieważ celowo dajesz się zabijać, > [{quoted}](name=AJSkox,realm=EUNE,application-id=NsTUJWVs,discussion-id=Mpqf2KjE,comment-id=,timestamp=2017-11-30T17:15:22.492+0000) > prosiłbym o jakiś kontak A w ścianie nie masz kontaktu?
norbertoxu (EUNE)
: Emotka
Wystarczy zresetować klienta gry, lub poczytać forum a problem sam się rozwiąże :) Czy to tak ciężko przed założeniem topica sprawdzić czy dziesięć podobnych/takich samych już nie istnieje?
Komentarze Rioterów
Prozayik (EUNE)
: Nick Dla OTP Lee Sina
Michał56 (EUNE)
: Do Riot games
> [{quoted}](name=Michał56,realm=EUNE,application-id=NsTUJWVs,discussion-id=LLnTckFm,comment-id=,timestamp=2017-11-29T19:33:43.196+0000) > > Poprawię się obiecuję to pierwszy i ostatni raz naprawdę Na tym koncie to z pewnością już ostatni raz, bo nikt ci bana nie zdejmie. Jeszcze jakie uzasadnienie prośby: > [{quoted}](name=Michał56,realm=EUNE,application-id=NsTUJWVs,discussion-id=LLnTckFm,comment-id=,timestamp=2017-11-29T19:33:43.196+0000) > Chciałbym bardzo żebyście mnie odblokowali. Bo chciałem kupić 6 kapsuł i pograć skinami kt&amp;oacute;re mi dropną, i mam 2 tygodnie do konca misji z zoe No przynajmniej się pośmiałem troszkę.
: ***
Dziękuje misiaczku. :)
l C18 l (EUNE)
: A gdyby tak nic nie napisać? Fajnie by tak było. Bo jego post i tak nic nie wniósł do tematu?
> [{quoted}](name=l C18 l,realm=EUNE,application-id=NsTUJWVs,discussion-id=p4uLw8KA,comment-id=0003000000000000000000000000000000000000,timestamp=2017-11-27T13:32:04.397+0000) > > A gdyby tak nic nie napisać? Fajnie by tak było. Bo jego post i tak nic nie wniósł do tematu? Tak samo jak i twój
: Błąd związany z emotką za 40 poziom (brak możliwości zapisu w drzewku emotek).
Zrestartuj klienta. Miałem ten sam błąd i restart pomógł. Ale faktycznie błąd występuje.
Nazern (EUNE)
: Pomarańczowe Esencje
A czy te skiny aż tak wam są potrzebne, żeby grać? Ja tam mam wywalone jak wygląda postać, którą gram. Oryginalne skórki też wyglądają ładnie. Czasem nawet mimo posiadanych skórek gram na tych standardowych. Tak miałem np przy lizakowej Poppy :)
Exedrion (EUNE)
: Najlepsze te z cyckami :)
> [{quoted}](name=Exedrion,realm=EUNE,application-id=rQQyBoxw,discussion-id=2mHfTtGf,comment-id=0004,timestamp=2017-11-27T12:24:49.106+0000) > > Najlepsze te z cyckami :) A to są na tej liście jakieś bez cycków? Jinx też się liczy na plus, małe, bo małe ale są :)
Bogumił (EUNE)
: Moje konto zostalo okradzione!
Czyli rok nie grałeś, nie logowałeś się a teraz nie masz dostępu do konta? A z jakiego konta piszesz skoro podobno rok nie grałeś, a masz level 36? Bo zgaduje, ze nie grałeś w ogóle w lola, przynajmniej tak to wygląda z twojej wypowiedzi.
FireBlade (EUNE)
: Ta gra ssie mocniej niż Sasha Grey !
> [{quoted}](name=Trinagle Choke,realm=EUNE,application-id=qgLEX9kB,discussion-id=dsgQ4q61,comment-id=,timestamp=2017-11-26T11:30:48.458+0000) > Też tak właśnie robię i idę grać w Mario lub Tetrisa. Pozdrawiam serdecznie. Pa. > No pa. Cmokaski i miłego tetrisowania. Pozdrawiam serdecznie.
od1do30ch (EUNE)
: zabrali mi konto
https://www.youtube.com/watch?v=qN9WMu_uHH8) Zamiast "radio" wstaw "konto" :P
Reqone (EUW)
: Jak tam stoi Lissandra ?
Głównie na ziemi, ale zdarza się, ze po wodzie tez pomyka :)
Pokaż więcej

wiosnaapkain123

Poziom 48 (EUNE)
Suma pozytywnych głosów
Stwórz Wątek